ממומן מכסף ציבורי: קריאה לפטר את מגיש הטלוויזיה הערבי שכינה את כוחותינו "רוצחים" - 0404
ממומן מכסף ציבורי: קריאה לפטר את מגיש הטלוויזיה הערבי שכינה את כוחותינו דובר צה"ל

ממומן מכסף ציבורי: קריאה לפטר את מגיש הטלוויזיה הערבי שכינה את כוחותינו "רוצחים"

בפוסט שכתב רמי יונס, מגיש "התוכנית 'מצד שני' בשפה הערבית בתאגיד השידור כאן, הממומן כידוע מכספי ציבור, פרסם בחשבון הפייסבוק שלו לפני כשלושה שבועות, פוסט בו הוא יצא נגד פלסטינים שמתביישים בגל הפיגועים שמבצעים מחבלים ערבים. לדבריו, "הצבא הישראלי הפך לרוצח של עשרות פלסטינים בחודש מאי. כל כך הרבה מהם כי הצבא יכול להרוג ולעשות מה שהוא רוצה בלי לתת דין וחשבון".

שי גליק, מנכ"ל בצלמו, מסר: "נקווה שסוף סוף הצדק יעשה. צמד שדרנים שבוחרים יום יום לנשוך את היד שמאכילה אותם. אני מקווה שועדת האתיקה תתקן את הטעות שלה כאשר אישרה למסיתים הללו לקבל במה. מקומם בכלא לא בתאגיד הממומן מכספי ציבור".

ממתן פלג יו"ר תנועת אם תרצו ומאור צמח יו"ר ארגון לך ירושלים, נמסר בתגובה: "רמי יונס לא עומד בכללי האתיקה של שידור ציבורי בישראל. הוא אולי עומד בכללי האתיקה של החמאס. את האובססיה שלו נגד חיילי צה"ל הוא מוזמן להציג ברמאללה או בעזה. לא יכול להיות שאיש כזה ימשיך לקבל שכר מאזרחי ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]