אלפי מתפללים יגיעו להילולה בשומרון. דגן: "יש לנו חובה לשמור על המקומות הקדושים של עמנו" - 0404
אלפי מתפללים יגיעו להילולה בשומרון. דגן:

אלפי מתפללים יגיעו להילולה בשומרון. דגן: "יש לנו חובה לשמור על המקומות הקדושים של עמנו"

אלפי בני אדם יגיעו מחר (שלישי) בלילה לתפילה בקבר יהושע בן נון וכלב בן יפונה שבכפר כיפל חארס בשומרון.

הכפר שוכן סמוך לעיר אריאל בשומרון, ובו נמצאים על פי מסורות יהודיות שומרונית ומוסלמיות קבר יהושע בן נון, קברו של אביו נון וקברו של כלב בן יפונה. האירוע יתקיים לציון יום פטירתו של יהושוע בן נון שיחול מחר בלילה וכחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת מועצה אזורית שומרון לקבר יוסף ולקבר יהושע בן נון בליווי צה"ל.

יוסי דגן קורא לציבור להגיע להילולה: "אני מזמין את כל הציבור להגיע מחר להשתתף בהילולת יהושוע בן נון, המצביא הראשון של העם היהודי. לגור בשומרון זו לא רק זכות, זו גם חובה לשמור על המקומות הקדושים לעם היהודי.

אני קורא לממשלת ישראל ללמוד עוז וגבורה מיהושוע בן נון להגיד טובה הארץ מאוד ולבנות את ארץ ישראל, אם זה לא יקרה אנחנו נאבק על זה. הציבור בישראל מצפה מממשלת ישראל להביא לתנופת בניה ביו"ש, להקים ישובים חדשים בכל מרחבי ארץ ישראל, ולא לפחד ממה יגידו העמים האחרים, נמשיך להביא לכאן מתפללים דתיים חילונים מסורתיים מכל הגוונים כי זו הארץ שלנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]