למעלה מ-10,000 ילדים והורים השתתפו בלימוד התלמוד הישראלי המיוחד לפסח בחופשה - 0404
למעלה מ-10,000 ילדים והורים השתתפו בלימוד התלמוד הישראלי המיוחד לפסח בחופשה

למעלה מ-10,000 ילדים והורים השתתפו בלימוד התלמוד הישראלי המיוחד לפסח בחופשה

מעל 10,000 ילדים והוריהם החברים ב-120 קהילות ובתי ספר ברחבי הארץ השתתפו בפרויקט פסח של "תלמוד ישראלי" בימי חופשת החג עם מערכי לימוד מיוחדים הכוללים תכנים מיוחדים של שרשרת הדורות, הלכות כיבוד הורים ופעיליות מיוחדות לליל הסדר ולטיולי החג.

בתלמוד הישראלי הכינו את מערכי לימוד להורים וילדים לתקופת החג והחופשה הארוכה ואפשרו את הורדת את דפי הלימוד בחינם מהרשת. בימים הקרובים אף יערכו בתלמוד ישראלי הגרלה נושאת פרסים שיוענקו לילדים שהשלימו את הלימוד.

דפי הלימוד נערכו בשילוב סרטוני יוטיוב בכיכובם של הצמד אסי ויהונתן מערוץ מאיר, והעניקו לתלמידים ערך חינוכי תוך המשך החיזוק הקשר הבין דורי גם במהלך הניקיונות וחופשת הפסח.

תלמוד ישראלי

ההורים ציינו לטובה את החשיבות על המשך הלימוד של הילדים גם בימי החג, לצד האיכויות הלימודיות של הפרויקט שהעשירו את התלמידים בתוכן מיוחד.

מנכ"ל ׳תלמוד ישראלי׳, ישראל בן פזי: "שמחים שאפשרנו לכולם זמן איכות חוויתי משפחתי. תוכן החוברת התאים ללימוד חוויתי בבית וגם כלימוד בדרך לטיול או ביקור משפחתי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]