הליכוד: כשהממשלה שלו קורסת - בנט יורד מהפסים - 0404
הליכוד: כשהממשלה שלו קורסת – בנט יורד מהפסים מרק ישראל, פלאש 90

הליכוד: כשהממשלה שלו קורסת – בנט יורד מהפסים

במפלגת הליכוד התייחסו לדבריו של בנט על שרה ויאיר נתניהו והירידה לפסים אישיים כאשר תקף את משפחת נתניהו אישית בתגובה לפרסומים אודות בזבוז כספי הציבור בביתו ברעננה וכתב: "אני לא ביבי, גילת היא לא שרה, ילדיי אינם יאיר".

הליכוד:

"כשהממשלה שלו קורסת – בנט יורד מהפסים ותוקף בשקרים ובהשמצות את רעייתו וילדיו של ראש הממשלה לשעבר נתניהו.

כראש ממשלה, גם כשהיה נתון למסע רדיפה והשמצות אכזרי נגדו ונגד משפחתו במשך למעלה מ-20 שנה, נתניהו לא הוציא תגובה כזו שמסיתה נגד ילדיו או רעייתו של יריב פוליטי.

בנט ירד לשפל המדרגה. הוא איבד את העשתונות בגלל תחקיר אחד של עיתונאית שעשתה את עבודתה נאמנה וביקרה את הממשלה. כנראה שהוא התרגל רק לתקשורת מלטפת.

שום פוסט שקרי ובכייני לא יסביר מדוע בנט החליט לבזבז 50 מיליון שקלים מכיסם של אזרחי ישראל על שיפוץ ביתו הפרטי ברעננה – ללא אישור ובניגוד לחוק.

יואיל בנט לפתוח את ביתו לציבור כדי שכולם יוכלו לראות את היקף השיפוצים, עבודת הנגרות, המרתף החדש, הפרקטים, המסכים ועוד – דבר שמשפחת נתניהו מעולם לא עשתה בביתה הפרטי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]