ח"כ עידית סילמן: "הצלחתי לצעוק את אשר על ליבי" | צפו - 0404
צילום: מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

ח"כ עידית סילמן: "הצלחתי לצעוק את אשר על ליבי" | צפו

חברת הכנסת עידית סילמן השתתפה אמש בחגיגת המימונה המרכזית של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא שהתקיימה באולפנת בני עקיבא "אמנה" בכפר סבא והתייחסה להחלטתה לפרוש מהקואליציה.

ח"כ סילמן: "במסיבת הסידור של ביתי לא מזמן דיברו על אותו נער שנכנס ע"פ סיפור הבעש"ט לבית הכנסת ושורק בתפילת יום הכיפורים ואנשים שם שחושבים על הרבה דברים ברומו של עולם באותו רגע והילד אותו ילד שבא וצועק את אותה צעקה ובעקבות זה על אף שבתחילה כועסים עליו מוחלים.

אני חייבת לומר שבתקופה האחרונה עברנו תקופה לא קלה גם ברמה הפוליטית וגם אצלי אני יכולה לומר שזה אחד הסיפורים שאני זוכרת משחר ילדותי, אני זוכרת שהרב קליין (ראש האולפנה בה למדה) היה חוזר על הדברים האלה.

אני חושבת שמה שאנחנו סופגים ומתחנכים בו בצעירותנו ונותר בנו כל הזמן בעיקר מגיע אצלנו גם ברגעים המשמעותיים של החיים שלנו רגעים שבהם הרבה פעמים אנחנו צריכים לצעוק את אותה צעקה אולי במקום שריקה ולבוא ולומר את הדבר האמיתי שנמצא על ליבנו אולי לא הצלחתי לשרוק אבל הצלחתי לצעוק את הדברים שהיו על ליבי וזה בזכות אותם מחנכים גדולים שהיו לנו למורי דרך גם המחנכות, אנשים שהיו איתנו לאורך הדרך שנים ולא ויתרו עלינו אף פעם גם כשהיינו במקום כזה או במקום אחר ותמיד הזכירו לנו מאין בנו ולאן אנו הולכים ובעיקר לפני מי אנחנו עתידים לתת דין וחשבון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]