צעדת הדגלים | בן גביר לא ימשיך לשער שכם: "בנט נתן היום ניצחון לחמאס" - 0404
צעדת הדגלים | בן גביר לא ימשיך לשער שכם:

צעדת הדגלים | בן גביר לא ימשיך לשער שכם: "בנט נתן היום ניצחון לחמאס"

ח"כ איתמר בן גביר מוסר בשעה זו הצהרה לתקשורת בכיכר ספרי בירושלים לאחר החלטת בנט למנוע ממנו להגיע לשער שכם.

בן גביר הצהיר כי למרות החלטה הוא מתכוון להגיע לשער שכם. לדבריו: "בהתחלה אמרו שלעלות להר הבית זה פרובוקציה, אח"כ רצו למנוע מהרב שמואל אליהו להתפלל בכותל הקטן, עכשיו גם לשער אסור ליהודים להגיע?! בנט נכנע לחמאס והתנועה האיסלמית, הוא מפקיר את השוטרים והחיילים בהר הבית בזמן שנזרקים אחיהם בקבוקי תבערה.

אומרים שאם אני יבוא לשער שכם יבואו טילים מעזה, גם כשהגעתי לשמעון הצדיק אמרו אותו דבר ולא קרה כלום, גם כשהגעתי להר הבית ולא קרה כלום. לא קיבלתי שום הודעה שאסור לי להגיע לשער שכם ואף גורם לא דיבר איתי. לאחמד טיבי נותנים להסתובב, למה לי לא? אני מתכוון להגיע לשער שכם".

בן גביר התייחס לטענת בנט לפיה נוכחותו של יו"ר עוצמה יהודית בשער שכם מסכנת את ביטחון המדינה: "זה לא ביטחון המדינה, זה ביטחון הקואליציה".

מאות פעילי ימין הגיעו יחד עם בן גביר וקראו קריאות נגד נפתלי בנט ונגד ממשלת השמאל. הפעילים החלו בצעדת הדגלים וינסו לעבור גם בשער שכם וברובע המוסלמי. במשטרה מבהירים כי יחסמו את הצועדים מהלגיע לשער שכם. בן גביר קרא לצועדים לנסות להגיע לשער שכם אך לא להתעמת עם השוטרים: "הם אחים שלנו. בנט נתן היום ניצחון למועצת השורא ולחמאס.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]