במשטרה מבהירים: הוסכם על מסלול חלופי אך המארגן חזר בו - 0404
במשטרה מבהירים: הוסכם על מסלול חלופי אך המארגן חזר בו דוברות המשטרה

במשטרה מבהירים: הוסכם על מסלול חלופי אך המארגן חזר בו

מאז שעות הבוקר המוקדמות פועלים כוחות משטרה רבים בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים בהיערכות מוגברת בעיר העתיקה, המקומות הקדושים וברחבי העיר ירושלים, במסגרת אירועי ברכת הכהנים.

שוטרים גלויים וסמויים רבים פועלים לשמור על שלום הציבור ובטחונו בכל הגזרות, ולאבטח את אלפי המתפללים והמבקרים באזור הכותל המערבי, במרכז דוידסון הסמוך, העיר העתיקה ומרכז העיר.

במשטרה מבקשים להבהיר: "בהמשך לפרסומים שונים שהיו במהלך היממה האחרונה בנוגע לתהלוכת מחאה (לא מדובר בריקוד הדגלים המסורתי המתקיים מדי שנה ביום ירושלים): יובהר כי לאחר שהוגשה שלשום בקשה לקיום תהלוכה בירושלים כנדרש בחוק, בוצע שיח עם מארגן האירוע וניסיונות לאפשר את התהלוכה במתווה מוסכם. לאחר שיח שהתקיים, אתמול הסכימה המשטרה למסלול החלופי שהוצע על ידי המארגן ויאפשר את אבטחתה, אך כעבור זמן קצר הוא הודיע כי חוזר בו מהצעתו. בהתאם נבהיר שוב כי בשלב זה המשטרה לא מאשרת את קיום תהלוכת המחאה במתווה המבוקש".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]