אורחי מלון באילת פונו בעקבות התפשטות חומרים מסוכנים, עובד נפגע - 0404
אורחי מלון באילת פונו בעקבות התפשטות חומרים מסוכנים, עובד נפגע תום אברמסון

אורחי מלון באילת פונו בעקבות התפשטות חומרים מסוכנים, עובד נפגע

במלון יו ספלאש באילת התפתח אירוע חומרים מסוכנים שמקורו בחדרי המכונה והתפעול של הבריכה. האירוע החל כתוצאה מערבוב חומרים מסוכנים, על ידי עובד המלון – מפעיל הבריכה. ערבוב החומרים יצר ראקציה שכתוצאה ממנה נפגע העובד וחומר מסוכן החל להתפשט בקומה התפעולית של המלון.

לוחמי אש ממוגנים בחליפות מיוחדות לטיפול בחומרים מסוכנים, נמצאים במוקד האירוע, מנטרים את ריכוזי החומר המסוכן, תוחמים את התפשטות הגז ונמצאים בשלב מתקדם של שאיבת החומרים.

נופשי המלון והעובדים פונו מהאזורים הציבוריים והונחו להסתגר בחדרים או במרחבים שנבדקו על ידי כוחות הכיבוי ונמצאו נקיים מריכוזים של חומר מסוכן.

"אירוע מסוג זה הוא בעל פוטנציאל גדול מאוד לנפגעים רבים, לכן כבר בשלב מוקדם של האירוע הגיע מפקד תחנת אילת, תת-טפסר יהודה קסנטיני, לפקד על האירוע ולנהל את כוחות הכיבוי. כמו כן, 2 צוותים נוספים הוקפצו לתחנה לכוננות על אירוע חירום נוסף, היכול לפרוץ במקביל ובמקום האירוע פועלים כרגע 7 צוותי כיבוי" – נמסר מכבאות והצלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]