מעל 10,000 בני אדם צפויים להגיע לצעדת חומש. דגן: "די להשפלת עמוד השדרה הלאומי" - 0404
מעל 10,000 בני אדם צפויים להגיע לצעדת חומש. דגן: מועצה אזורית שומרון

מעל 10,000 בני אדם צפויים להגיע לצעדת חומש. דגן: "די להשפלת עמוד השדרה הלאומי"

מעל 10,000 בני אדם מתכוונים להגיע היום (שלישי) לצעדת חומש, לאחר שסוכם עם צה"ל כי יאבטח את הצעדה.

כאמור, על פי הסיכום הצעדה תאובטח ושאטלים מסודרים יסיעו את הצועדים. רכבים פרטיים יגיעו לפארק בראון ומשם בשטלים ועשרות האוטובוסים יגיעו ישירות לנקדת התחלת הצעדה. משם האלפים יצעדו כ-2 ק"מ עד לחומש.

בחומש יוקמו מתחמי קמפינג, מתנפחים, פינות יצירה לילדים, הקבלת פני רבו בהשתתפות גדולי הרבנים בציונות הדתית ובשעה 15:30 תתקיים עצרת המונים לתמיכה בישיבה. אוטובוסים יחזירו את המשתתפים שהגיעו ברכבים לפארק בראון בסיום האירוע.

מישיבת חומש נמסר: "למעלה מ-70 אוטובוסים ו-1000 משפחות נרשמו לאירוע והצהירו שהגיע הזמן להסיר את המחסומים מחומש. דווקא בימים אלה, יחד עם צה"ל נגיע לחומש ונבהיר לכל אויבינו שעם ישראל חי ולא מתקפל בפני הטרור. הדבר הנכון הוא לאשר את הישיבה בחומש ולאפשר לנו חיים נורמליים במקום".

יוסי דגן, ראש מועצה שומרון: "עם ישראל דורש לחזור לחומש. היום יגיעו לכאן אלפים ויקראו: די! די למחסומים לפני חומש, די להשפלת עמוד השדרה הלאומי. אנחנו רוצים שיאפשרו לישיבת חומש להמשיך את פעילותה. עם ישראל חי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]