ללא פחד ומורא: ערבי השליך אבן למרפסת של משפחה יהודית ברמלה | צפו - 0404

ללא פחד ומורא: ערבי השליך אבן למרפסת של משפחה יהודית ברמלה | צפו

הטרור ברמלה נמשך. נער ערבי השליך הערב (חמישי) אבן לתוך מרפסת של משפחה יהודית ברחוב הרדוף ברמלה. על פי אנשי רמלה, מדובר באותו בניין שבתחילת השבוע ריססו עליו כתובת גרפיטי של מגן דוד ולצידו אצבע משולשת.

"כמיטב המסורת עברנו הערב עם הילדים בין חדרי הבית בהכנות לבדיקת חמץ, כשפתאום נשמע קול חבטה חזק. נבהלנו. ערבי השליך אבן לתוך מרפסת הבית שלנו, בנס האבן פגע במעקה והוא לא הצליח לפגוע ולשבור את הזכוכית מעליו. זה היה קרוב ומפחיד. הרגענו את הילדים ודיווחנו למשטרה" אמרה אסתר אם המשפחה.

"זה לא יתכן. לאן הגענו, ערב פסח חג החירות, ויש כאן זריקות אבנים במרכז מדינת ישראל?! אי אפשר לשבת במרפסת? אנחנו דורשים ביטחון אישי לילדינו, לצד הרתעה חמורה לפורעים. שורף בית הכנסת איילת השחר שהוצת לפני חודשיים 100 מטר מכאן כבר בחוץ חופשי. מבזי מדינת ישראל – האלה שריססו בגרפיטי על הבניין שלנו בתחילת השבוע הזה מגן דוד עם אצבע משולשת אפילו לא נעצרו. מישהו שם למעלה חייב להתעורר עכשיו!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]