הליכוד: "תשובת בנט לבג"ץ מוכיחה שהשקיע 50 מיליון שקלים מכספם של אזרחי ישראל בביתו הפרטי" - 0404
הליכוד: אבשלום ששוני, פלאש 90

הליכוד: "תשובת בנט לבג"ץ מוכיחה שהשקיע 50 מיליון שקלים מכספם של אזרחי ישראל בביתו הפרטי"

לאחר תשובת הפרקליטות לבג"ץ לפיה ביתו של נפתלי בנט ברעננה אינו המעון הרשמי אלא מעון זמני בלבד עד שיסתיים השיפוץ (שטרם החל אפילו) במעון ראש הממשלה בירושלים, בליכוד תקפו הירב את נפתלי בנט וקבעו שתשובתו לבג"ץ מוכיחה שהשתמש בכספי ציבור לצורך שיפוץ בעשרות מיליוני שקלים בביתו הפרטי.

הליכוד: "בנט משקר כמו שהוא נושם, הוא שיקר לבוחריו ושיקר לבג״צ פעמיים. אפילו התשובה השקרית שלו היום לבית המשפט מוכיחה שבנט השקיע 50 מיליון שקלים מכספם של אזרחי ישראל בבית הפרטי שלו ברעננה.

מבחינת בנט הבית הפרטי שלו ברעננה הוא ״מעון רשמי״ כשמדובר בכספי המדינה, בקניית רהיטים יוקרתיים ובהשבחת הבית שלו בעשרות מיליוני שקלים, ו״מעון פרטי״ כשמדובר בחובות שמוטלות עליו – כמו הזכות להפגין או החובה בשקיפות מלאה ביחס להוצאות.

כמובן שערוצי התעמולה, שפתחו מהדורות על כל קרטון חלב של נתניהו, לא יתייחסו ולו במילה לשוד הגדול של 50 מיליון ש״ח מאזרחי ישראל על ידי בנט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]