סמוטריץ': "העיקרון של שטחים תמורת חשמל יפגע קשות בהתיישבות" - 0404
סמוטריץ': הדס פארוש, פלאש 90

סמוטריץ': "העיקרון של שטחים תמורת חשמל יפגע קשות בהתיישבות"

גדעון סער וזאב אלקין ברכו היום (שלישי) על חוות הדעת של המשנה ליועצת המשפטית לממשלה (אזרחי), עו״ד כרמית יולס, המאפשרת עקרונית חיבור ישובים בהתיישבות הצעירה בעלי אופק הסדרה לחשמל. 

למרות החגיגות של חברי תקווה חדשה, בהתיישבות מתחו ביקורת על התוכנית שצפויה לכלול חיבור של מאחזים ערבים בלתי חוקיים בשטחי C. גם יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצאלאל סמוטריץ', הזהיר מהשלכות המהלך.

ח"כ סמוטריץ': ""חוות הדעת" הזו (אם אפשר לקרוא כך לעמוד אחד שמאשר עקרונית ותוך יצירת סימטריה הזויה בין הבניה הישראלית לערבית ואז שולח לעבודת מטה מסובכת שלך תדע מתי בכלל תתבצע…) מוכנה במשרד המשפטים עוד מתקופת ארז קמיניץ.

הפרסום שלה כעת הוא לא יותר מספין זול שמתואם מראש עם "האולטימטום" המלאכותי של אורבך. אם חלילה תזרמו עם העיקרון של חוות הדעת הזו של "שטחים תמורת חשמל" תפגעו קשות בהתיישבות ובאינטרסים של מדינת ישראל ביהודה ושומרון. גדעון ואתה הרי התנגדתם לזה נחרצות רק לאחרונה, ובצדק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]