"תיירים": בעקבות עירנות תושבים ופעילי 'אם תרצו' - הורחקו אנטישמים מכוחותינו בחברון | צפו - 0404

"תיירים": בעקבות עירנות תושבים ופעילי 'אם תרצו' – הורחקו אנטישמים מכוחותינו בחברון | צפו

הבוקר (שלישי), הגיעו לחברון פעילי סוכנות EAPPI האנטי ישראלית, תכנית השולחת לארץ משקיפים אירופאים לצלם את חיילי צה"ל ולאחר מכן להציגם באור שלילי בעולם שייכת למועצת הכנסיות העולמית. במועצה זו חברים קרוב ל-600 מיליון נוצרים בעולם ב-120 מדינות. רבים מחבריה תומכים נלהבים של תנועת ה-BDS האנטישמית.

לאורך השנים האחרונות פועלים בתנועת אם תרצו ביתר שאת להרחקת הפעילים הנוצרים האנטי יהודים מחברון, מזרח ירושלים ובקעת הירדן.

לאחר סגרי הקורונה חזרו הפעילים הנוצרים לארץ ישראל להציק לחיילי צה"ל ובעקבות כך גם חברי תנועת אם תרצו חזרו לפעול מולם.

הפעילים האנטי ציוניים נכנסים ארצה במרמה, שכן הם מצהירים על עצמם בכניסה כתיירים, למרות שעל פי חוק הכניסה לישראל אסור לתייר לפעול במסגרת התנדבותית מסודרת ללא הצהרה על כך. בוודאי לא עם אפודים מסודרים. ועוד בארגון זר שאינו מוכר לפעילות התנדבותית בישראל.

בעקבות דיווחים של תושבים ופעילי אם תרצו, הורחקו הפעילים מהמקום בידי המשטרה.

רכז המשימות הארצי של תנועת אם תרצו יהודה שרבאני אמר: "הפעילים האנטישמיים הם מפרי החוק ועל כן יש לגרשם מישראל באופן מיידי. מדינה ריבונית לא יכולה לאפשר לחבורת משועממים הזויים להציק ללוחמינו, גם במחיר תקרית בינלאומית. אנו קוראים לכוחות הביטחון לבצע את תפקידם ולגרש את הפעילים"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]