יוסי דגן נגד האולטימטום של אורבך: "דרישות שלא יועילו להתיישבות ואף יזיקו" - 0404
יוסי דגן נגד האולטימטום של אורבך: יונתן סינדל, פלאש 90

יוסי דגן נגד האולטימטום של אורבך: "דרישות שלא יועילו להתיישבות ואף יזיקו"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, תוקף את האולטימטום אשר העמיד ח"כ ניר אורבך להמשך חברותו בקואליציה. דגן מסביר כי מדובר בדרישות אשר לא יועילו להתיישבות ואף יזיקו לה, בנוסף הזכיר דגן את מתווה אביתר שאורבך היה חלק מרכזי בגיבושו, אשר עדיין אינו מתקדם.

יוסי דגן: "אוליטימטום לדברים שסוכמו שיקרו – ובמתכונתם הרעה המתוכננת על ידי הממשלה, לא מקדם כלום ולא עוזר. הדרישות של אורבך אינן נותנות מענה ואינן הפתרון לבעיות הקשות שהממשלה הזו מביאה על ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון – וכתוצאה מכך על כל מדינת ישראל.

כולם יודעים שחיבור חשמל על רקע הומניטרי להתישבות הצעירה הכרוך בהלבנת ההשתלטות העבריינית של הרש"פ על שטחי c , היא מזיקה ומכשירה את השתלטות של הרש"פ על שטחי c, ועוד לא דיברנו על סוגיית אביתר שנמשכת ונמשכת על אף שניר אורבך היה אחד המגשרים ובמידה רבה אף הערב להסכם אביתר. הממשלה הזו צריכה להתחלף לממשלת ימין מלא, כל המחנה הלאומי מבין את זה.

גם מי שחושב שצריך להציב אוליטמטומים ושהוא יכול לפעול בממשלה כזו – עליו להציב אוליטימטומים שבאמת יועילו להתיישבות ביהודה ושומרון ובכלל למדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]