בעקבות נסיעת אלפי חסידי חב"ד לניו-יורק: עומסים חריגים צפויים בנתב"ג בשבוע הבא - 0404
בעקבות נסיעת אלפי חסידי חב רבי דרייב

בעקבות נסיעת אלפי חסידי חב"ד לניו-יורק: עומסים חריגים צפויים בנתב"ג בשבוע הבא

אלפי חסידי חב"ד צפויים לעשות את דרכם בשבוע הקרוב מנמל התעופה בן גוריון בישראל לניו-יורק, משכנו של הרבי מלובביץ׳, לציון יום הולדתו ה-120 של הרבי מלובביץ שיצוין בשבוע הבא.

על פי מארגני האירועים השונים בשבוע הבא, מעל ל-20 אלף חסידי ואוהדי חב"ד יגיעו למרכז 770 בברוקלין, המכונה ׳בית משיח׳, ויציינו את הולדתו של רבי מנחם שניארסון, מייסד מפעל השלוחים, המכונה בפי כל הרבי מלובביץ׳. סמיכות אירועים אלה לחג הפסח צפויה לייצר עומסים גדולים בנתב"ג שיהיה מלא, כמידי שנה, במטיילים שמנצלים את חופשת הפסח.

מתנועת חב״ד העולמית נמסר: ״אנו מברכים את עשרות אלפי החסידים אשר צפויים להגיע לבית 770 בברוקלין, לציין את יום הולדתו של הרבי מילובביץ׳ מלך המשיח. הרבי הוא דמות המסמלת אהבה ואחדות בקרב כלל ישראל. אחד מעיקרי משנתו היא להנחיל לעולם כי כל דבר שקורה בעולם בין אם הוא טוב או רע, קורה לקראת הגאולה האישית והכללית. לא בכדי, המונים מכל רחבי העולם מבקשים להגיע אל ביתו בניו-יורק לציין את יום הולדתו ולציין זאת באירועי ענק שיתקיימו. יחד עם הציבור בישראל, והחגיגה המרכזית באיצטדיון בלומפילד, מאות אלפים צפויים ליטול חלק באירועים השונים. כך, בשמחה ובאהבה, נביא את בשורת הגאולה של הרבי לכל פינה ופינה". (בתמונה: הרבי מלובביץ׳ זצ"ל)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]