ח"כ ארבל מש"ס: "אנחנו תומכים בצורה מאוד ברורה בנתניהו" - 0404
ח נועם ריבקין, פלאש 90

ח"כ ארבל מש"ס: "אנחנו תומכים בצורה מאוד ברורה בנתניהו"

ח"כ משה ארבל ממפלגת ש"ס הצהיר הבוקר (חמישי) פעם נוספת כי אין בכוונת מפלגתו להצטרף לקואליציית השמאל של נפתלי בנט: "אנחנו תומכים בצורה מאוד ברורה שלא משתמעת לשתי פנים בנתניהו, לא בגלל הערצה לאיש. יש כאן באופן ברור דרך". 

בריאיון לרדיו ללא הפסקה, הוסיף ארבל: "מתנהל מו"מ עם חברי קואליציה להקמת ממשלה בראשות נתניהו". כשנשאל מדוע לא יחברו לגנץ, ענה: "בסופו של דבר ממשלה מוקמת על בסיס קווי יסוד ועל בסיס יסודות משותפים. לצערי הרב, לא מעט אמירות קשות מאוד, ולא רק אמירות, גם מעשים שנעשו על ידי ליברמן הביאו בסופו של דבר את האברכים למצוקה נוראית". 

ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה, התייחס לפלונטר הפוליטי ואמר: "אנחנו מצפים מהליכוד, שיש לה 30 מנדטים, לעשות מאמץ להגיע לממשלה בהרכב הנוכחי של הכנסת. הכי טבעי שנתניהו, שעומד בראשה, יהיה ראש ממשלה. המפה הפוליטית הולכת להשתנות לגמרי. לדעתי זו שאלה של זמן עד שבנט יפרוש מהחיים הפוליטיים. הכול יכול להיות".

עדינה ולמן, דוברות הכנסת

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]