הפגנת הימין בירושלים | ח״כ מעוז: "צו השעה - ממשלת זהות יהודית" - 0404
הפגנת הימין בירושלים | ח״כ מעוז:

הפגנת הימין בירושלים | ח״כ מעוז: "צו השעה – ממשלת זהות יהודית"

אלפי בני אדם השתתפו הערב (רביעי) בהפגנת הימין שהתקיימה בירושלים. המפגינים קראו להפלת הממשלה, ולהקמת ממשלת ימין שלא תיפגע בזהות יהודית של המדינה.

במהלך ההפגנה נשא דברים יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז, וקרא להקים ממשלה יהודית.

ח"כ מעוז: "שאי סביב עינייך וראי, כולם נקבצו ובאו לך", פתח מעוז את נאומו. "הגיע הזמן לפקוח עיניים ולהבין מה מתרחש במדינה. הפוסט מודרנה מתפשטת בכל האנושות ופועלת באופן סמוי כדי להנדס את התודעה האנושית.

מדינת ישראל נמצאת בסכנה קיומית בגלל הממשלה הרעה הזאת, שמנסה בכל כוחה להרוס הכל מבפנים. הניסיון להפוך את מדינת ישראל ממדינה יהודית, למדינת כל אזרחיה זו חתירה תחת קיומנו הלאומי.

בלי ערכי היהדות במדינה, אין לנו זכות קיום לאומית, ולא תהיה לנו יכולת קיום לאומית. מוטלת עלינו האחריות והחובה לשמור על קדושת המדינה, קדושת ישראל, וקדושת תורתנו הקדושה מכל ניסיון הרס.

ברוך ה' שח"כ עידית סילמן התעוררה להכיר בעוצמת הסכנה שבממשלה הנוכחית לזהות היהודית, ואני מברך אותה בכל ליבי על כך. עידית, יש קונה עולמו בשעה אחת, ואת זכית לכך. יש לנו אחריות על הצלתה של המדינה כמדינה יהודית. יש לנו אחריות על הצלת עם ישראל. צו השעה – ממשלה יהודית. היום הזה קם העם ויצא לרחובות.

נהיה ברחובות, בצמתים, בכיכרות ובגשרים עד שנחזיר את מדינת ישראל לריבונות ממשלה יהודית ולאומית, בראשותו של בנימין נתניהו. אשרי העם שככה לו, אשרי העם שד' אלוקיו. חג פסח כשר ושמח לכל בית ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]com