לא רק ימינה: המסר של יריב לוין לעריקים הפוטנציאלים מתקווה חדשה - 0404
לא רק ימינה: המסר של יריב לוין לעריקים הפוטנציאלים מתקווה חדשה פלאש 90

לא רק ימינה: המסר של יריב לוין לעריקים הפוטנציאלים מתקווה חדשה

אחרי פרישת עידית סילמן והתחדשות האפשרות להקים ממשלת ימין, בליכוד יודעים שאם בכוונת המפלגה להקים ממשלה לאומית כבר כמעט יש לשכנע לא רק את חברי ימינה, אשר 2-3 ח"כים נוספים משורותיה צפויים להצטרף לממשלת ימין כזו אם אכן תקום. כדי להקים ממשלה כזו יצטרכו בליכוד גם עריקים ממפלגות נוספות, ואחת האופציות הסבירות לדלות ממנה אצבעות לקואליציה לאומית היא מפלגת תקווה חדשה.

ח"כ יריב לוין פנה היום (רביעי) בריאיון ברדיו גלי ישראל לחברי תקווה חדשה קרא להם לחזור למחנה הלאומי ולליכוד.

לדברי ח"כ לוין, בליכוד יקבלו את חברי תקווה חדשה בזרועות פתוחות: "אין פה יותר משתי אפשרויות, או הקמת ממשלה בראשות נתניהו – או בחירות. חברי תקווה חדשה צריכים לשאול את עצמם האם נכון להמשיך בהחרמה של נתניהו. אנחנו נקבל אותם בזרועות פתוחות.

הדלת פתוחה ואני אומר בצורה הכי ברורה ולא רומז: אנחנו מדברים איתם. אני מאמין שנצליח להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אם הם יתעקשו לא לשבת עם נתניהו – הם כנראה יגררו את ישראל לבחירות נוספות. אני מנסה כל מיני אפשרויות, הם לא אויבים, אלו אנשים שאנחנו מכירים אותם שנים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]