ישיבת חומש בזר פרחים לסילמן: "אנו קוראים לך להמשיך ולממש את עקרונותיך גם בזירת ההתיישבות" - 0404
ישיבת חומש בזר פרחים לסילמן:

ישיבת חומש בזר פרחים לסילמן: "אנו קוראים לך להמשיך ולממש את עקרונותיך גם בזירת ההתיישבות"

הבוקר (רביעי), לאחר פרישתה של יו"ר הקואליציה עידית סילמן, נציגי ישיבת חומש הגיעו לביתה ברחובות, למסור לה זר פרחים. סילמן ביקרה בעבר בחומש והודיעה בזמנו כי היא תומכת בשהות של ישיבת חומש.

במכתב של ישיבת חומש שצורף לזר נכתב כך:

"עידית היקרה, עשית מעשה משמעותי למען מדינת ישראל. אנו זוכרים ומוקרים את הקשר שלך לחומש כבר בעבר. אנו מברכים אותך על התשובה ומאמינים כי יעשה על ידך תיקון לחומש.

אנו קוראים לך להמשיך ולממש את עקרונותיך גם בזירת ההתיישבות, ומזמינים אותך לבוא ולצעוד איתנו יחד עם עם ישראל בחול המועד פסח לחומש, ולהכריז כי ממשלת הימין שתקום איתך תבטל את חוק ההתנתקות".

ראש ישיבת חומש, הרב אלישמע כהן: "מאז ומעולם הישיבה בחומש אומרת שצריך לדעת לעשות תשובה ולתקן טעויות. שמחים שהצטרפת היום לאמירה שלנו. אנחנו רוצים להזמין אותך לצעדה שתהיה בחול המועד שמרימה את הדגל שלנו של תשובה להתיישבות בכל ארץ ישראל ולתשובה בזהות היהודית ולערכי ישראל שבכל הדורות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]