בן גביר בוועדת חוץ וביטחון: שוטרים צריכים לירות במי שזורק עליהם אבנים - 0404
בן גביר בוועדת חוץ וביטחון: שוטרים צריכים לירות במי שזורק עליהם אבנים

בן גביר בוועדת חוץ וביטחון: שוטרים צריכים לירות במי שזורק עליהם אבנים

הבוקר בדיוני וועדת חוץ וביטחון התקיים דיון בנושא הערכות כוחות הביטחון לחודש הרמדאן על רקע גל הטרור בארצנו. ח״כ בן גביר פנה ליו"ר הוועדה, רם בן ברק, בעקבות דבריו בערוצי הטלוויזיה, בהם השווה אותו לחמאס: ״שאמרו עליך שאתה שונא ישראל, אני באתי לכאן, לוועדה ואמרתי שיש לי מחלוקת מאוד קשה איתך  אבל בסופו של דבר כולנו אחים, יש מחלוקות קשות אבל כשהמחבל מסתכל מעבר לקנה הוא לא מבדיל בין שמאל לימין הם רואים אותנו אותו דבר".

בן גביר הסביר כי תקנים נוספים למשטרה לא יועילו כל עוד ימשיכו במדיניות ההכלה המסוכנת שמתנהלת כרגע: ״גם אם יהיו מאה אלף שוטרים כל עוד כשהשוטר מגיע לשער שכם, ומרביצים לו עד זוב דם או זורקים מוט לעבר שוטר והשוטרים לא מוציאים את האקדח ויורים. אז לא שווה כלום".

ח״כ בן גביר התייחס גם לטרור האבנים בכבישי ארצנו: ״כמחבלים עומדים רעולי פנים וזורקים בלוקים ולומים ויש סכנה ברורה לחיי אדם ולחיילים אין אישור ירי. אז אין שום משמעות לתוספת תקנים ותוספות תקציביות״. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]