בשורות טובות: הפצוע הקשה מפיגוע הדקירה בגוש עציון שוחרר לביתו - 0404
בשורות טובות: הפצוע הקשה מפיגוע הדקירה בגוש עציון שוחרר לביתו דוברות שערי צדק

בשורות טובות: הפצוע הקשה מפיגוע הדקירה בגוש עציון שוחרר לביתו

בשורות משמחות: הפצוע הקשה מפיגוע הדקירה, באוטובוס בצומת אלעזר בגוש עציון ביום חמישי – התאושש ושוחרר היום לביתו לאחר החלמה מהירה. "זהו נס של ממש, רק ביום שישי יצאתי מטיפול נמרץ לאחר ניתוח חרום והנה אני כבר בדרכי הביתה הולך על שתי רגלים", אמר הפצוע.

בדרכו החוצה ממחלקת כירורגיית לב חזה מלווה באשתו שבהריון מתקדם פוגש הפצוע את הרופאים שנלחמו על חייו והריצו אותו לניתוח לב חירום להצלת חייו: ד"ר אלון שורץ, מנהל יחידת הטראומה בשערי צדק שקיבל את הפצוע במצב קשה בחדר הטראומה; ד"ר דניאל פינק, מנהל יחידת ניתוחי חזה וד"ר סליס תג'ר מנהל מחלקת כירורגית לב חזה.

מנהל יחידת הטראומה, ד״ר אלון שורץ, מסר: "לאחר הערכה מהירה בחדר הטראומה נדרשנו להכניס את הפצוע לניתוח חרום מציל חיים שממנו התאושש בצורה יפה. בשישי כבר הועבר מהיחידה לטיפול נמרץ לב למחלקה רגילה. אנו שמחים על התוצאה הטובה ועל החלמתו המהירה של המטופל ששב לעמוד על רגליו, ימים בודדים לאחר האירוע הפציעה הקשה".

הפצוע שיחזר את הרגעים הקשים: "עליתי לאוטובוס עם המחבל, הוא עטה אוזניות והתנהג באופן מחשיד. הוא התיישב שני ספסלים מאחורי ואני הסתובבתי והסתכלתי עליו בחשש. בתוך זמן קצר אני מוצא את עצמי במאבק עם המחבל. תושיה של נוסע אחר עם נשק שחיסל את המחבל הצילה את חיי, לא לפני שנדקרתי 9 פעמים במקומות שונים בגוף מהראש ועד לרגל כולל דקירה אחת בלב. בשלב מסוים ראיתי שחור בעיניים ונכנסתי לערפול הכרה ואז הגיעו כוחות ההצלה והחלו לטפל בי ופינו אותי לשערי צדק.

אנחנו רוצים לומר תודה רבה לכולם – להשם שנתן לי את חיי במתנה כי הייתי עלול להיות במקום אחר לגמרי, על כך אני רוצה לומר את הפסוק 'לא אמות כי אחיה ואספר מעשי י-ה'. אנחנו רוצים להודות לצוות הרופאים והאחיות המסורים של שערי צדק שהצילו את חיי ולכל עם ישראל שהתאחד בתפילות לרפואתי. ההחלמה המהירה שלי היא נס, בשבת עוד לא הייתי מסוגל לרדת מהמיטה והנה עכשיו אני הולך הביתה על 2 רגליים".

לאחר שקיבלו את מכתב השחרור עם הסבר להמשך טיפול בבית, אמרו בני הזוג הנרגשים כי הם מקווים לחזור בקרוב למרכז הרפואי שערי צדק והפעם בנסיבות משמחות – לצורך שמחת הלידה במזל טוב ובשעה טובה.

דוברות שערי צדק

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]