ח"כ בן גביר עלה להר הבית: "אני לא נכנע ולא מתקפל - כניעה מזמינה טרור" | צפו - 0404

ח"כ בן גביר עלה להר הבית: "אני לא נכנע ולא מתקפל – כניעה מזמינה טרור" | צפו

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר עלה הבוקר (חמישי) להר הבית תחת אבטחה גדולה של שוטרי יס"מ. בן גביר תיאם את ביקורו בהר הבית עם קצין הכנסת, ולאחר דיונים ממושכים אישרה המשטרה את ביקורו בהר.

בן גביר נכנס בליווי כוחות מתוגברים במהלך כל זמן ביקורו בתוך הר הבית ולמרות החשש מפני הסלמה, לא נרשם אירוע חריג. דובר ארגון הטרור הבזוי חמאס פאוזי ברהום איים הלילה כי לאור האישור של ישראל לבן גביר לעלות להר הבית, בחמאס מטילים על ישראל את ההשלכות והתוצאות לכך.

ח"כ בן גביר מסר הבוקר: "לאורך כל הלילה דובר חמאס ואנשי חמאס איימו עליי שאני על הכוונת כדי שלא אעלה להר הבית, אני לא מבין למה לא מחסלים את דובר החמאס בסיכול ממוקד, הוא מחבל כמו יתר המחבלים ועם מחבלים לא מדברים בכניעה וחולשה כמו תוספת באנשי וואקף מחבלים וצמצום הגעת יהודים להר, צריך להפסיק זאת כי כניעה וחולשה מזמינים טרור".

"עליתי הבוקר להר הבית להתפלל ולהעביר מסר: אסור לנו להתקפל ולהכנע בפני איומי המחבלים שרוצים לרצוח את כולנו. זו הארץ שלנו. הר הבית הוא המקום החשוב והקדוש ביותר לעם ישראל ולא נוותר עליו לעולם", הוסיף בן גביר.

מנהלת הר הבית

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]