בניית אתר וורדפרס - 0404
בניית אתר וורדפרס shutterstock

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר היא משימה מורכבת אשר מצריכה בעלי מקצוע מיומנים ומובילים בתחום – כאלו שיצליחו להציב באתר את טביעת האצבע של הלקוח. אם גם אתם מחפשים את החברה שתבנה לכם אתר אינטרנט שייצג את העשייה שלכם ואם בדיוק בימים אלו אתם אוספים הצעות מחיר, ככל הנראה שמעתם לפחות פעם אחת את השם וורדפרס.

בניית אתר וורדפרס במערכת זאת מאפשרת לכם ליצור פלטפורמה מתקדמת לניהול תוכן אותה יכולים לנהל גם מי שלא מבינים בעולם הטכנולוגי. במילים אחרות ופשוטות משמעותית, מערכת וורדפרס היא מערכת נגישה אשר מאגדת יתרונות רבים ומגוונים אודותיהם נרחיב בהמשך.

למה וורדפרס היא המערכת שתחזיק את האתר שלכם

לכל אתר אותו תבנו ישנה מערכת ניהול תוכן נלווית (להוציא את וורדפרס), אשר נבנת על בסיס קוד סגור, דהיינו השינויים במערכת ידרשו ידע בכתיבת קוד ושינוייו. כדי לאפשר לכם להבין מדוע וורדפרס היא מערכת עדיפה, ריכזנו את יתרונותיה הבולטים:

קוד פתוח – כל אדם יכול להזין את התכנים לאתר בכוחות עצמו ובקלות, בנוסף, עם קצת ידע (שניתן לרכוש מצפייה בסרטונים ביוטיוב), ניתן להוסיף למערכת תוספות והרחבות שפועלות במערכת הוורדפרס.

תמיכה מלאה בעברית – כל ממשקי המערכת של וורדפרס מתורגמים לעברית, לצד עדכוני המערכת אשר מגיעים מספר ימים לאחר העדכונים שמתרחשים בחו"ל.

מערכת מאובטחת – המערכת של וורדפרס היא מערכת מאובטחת, כך שבמקביל לאחסון אתם יכולים להרגיש מוגנים ולסמוך על העובדה שהאתר שלכם מאובטח ולא ייפרץ – כך גם באשר לאתרים אשר בהם אתם רוצים להציב מערכות סליקה ולהרגיש בטוחים.

מערכת חופשית שלא כובלת אתכם לאף חברה – להבדיל מכל המערכות אשר פועלות בקוד סגור, מערכת וורדפרס בנויה על קוד פתוח מה שמאפשר לכם להתקדם הלאה בחיים האינטרנטיים מבלי לפגוע באתר ובהצלחתו. בניית אתר בחברה אשר עובדת עם קוד סגור, מעמידה את הלקוחות בפרשת דרכים –אם יחליטו לסיים התקשרות עם החברה יאבדו את האתר שנבנה ואת מיקומו בתוצאות החיפוש במידה וקודם במנועי החיפוש.

קידום במנועי חיפוש – אתר אשר נבנה ולא מקודם במנועי החיפוש כאילו לא קיים. כל בעל עסק מכיר בחשיבות הקידום במנועי החיפוש והצורך לקדם אותו למקום אופטימאלי בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים לרבות גוגל – בדיוק לשם כך נועדה יעילותה של מערכת וורדפרס. לוורדפרס תוסף קידום נהדר בשם יוסט, אשר מאפשר קידום נוח קל ויעיל – לרוב, זהו התוסף הראשון אותו מתקינים לאחר בניית האתר. עוד, בוורדפרס היררכיה ברורה ומובנת כך שבניית האתר ותפעולו קל מאוד – למקדם האתרים נחסך לא מעט כאבי ראש ועבודה בתהליך הקידום. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא העובדה שהתבנית והמערכת של וורדפרס מתאימה במקביל לגלישה בניידים כך שגם קידום ממומן בגוגל וגם קידום אורגני בגוגל מאפשר תוצאות אופטימאליות בכל הנוגע לקידום.

תוספות והרחבות – סיבה נוספת ומשמעותית אשר הופכת את וורדפרס למועדפת היא האופציה להשתמש בתוספים אותם מחברים לממשק הרגיל של וורדפרס והם שמגדילים משמעותית את הפונקציונאליות של המערכת. במערכת תוספים רבים ומגוונים, חלקם פופולאריים יותר אחרים הרבה יותר ולכל משתמש יש גישה אליהם ובין היתר: תוספים לתמונות וגלריות, תוספים לחנות וירטואלית, תוספי נגישות (חלקם מחוייבים על פי חוק) ועוד.

עיצובים ותבניות – לוורדפרס קיימים תבניות מוכנות מראש אותן ניתן "להלביש" על המערכת, כך שניתן יהיה לבנות אתר במגוון נרחב של עיצובים וסגנונות.  עוד אתם יכולים לרכוש תבניות בעלות מינימאלית ולבצע להם התאמה מלאה לדרישותיכם – חלק מהתבניות מותאמות ותומכות בשפה העברית וחלק זקוקות להתאמה. יש מי שגם מעדיף ויכול לבנות תבנית ייחודית בסיוע של מעצב גרפי, כך שהעיצוב יותאם במאת האחוזים למותג / לחברה ויצליח ליצור בידול חד משמעי. שימו לב כי אין זה משנה באיזה אופציה תבחרו משום שכל האופציות אינן פוגעות בממשק הנוח והאינטואיטיבי של מערכת הוורדפרס.

היכן ניתן לבנות אתר וורדפרס

אם עד היום התלבטתם ולא ידעתם אם נכון לכם לבנות אתר בעל קוד סגור או וורדפרס (קוד פתוח), הרי שסך היתרונות שהצפנו מעלה עתידה לפתור לכם את ההתלבטות ולענות על מרבית השאלות.

בניית אתר נכון שתתבצע במסגרת סוכנות דיגיטל מובילה ומקצועית, שתעניק לכם את סל הפתרונות האולטימטיבי עבורכם ועבור בית העסק שלכם באופן אישי.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]