מאות בני אדם בעצרת תפילה ומחאה במקום הפיגוע בחדרה: "לעצור את הכלת הטרור" | צפו - 0404
צילום: אם תרצו

מאות בני אדם בעצרת תפילה ומחאה במקום הפיגוע בחדרה: "לעצור את הכלת הטרור" | צפו

פעילי ימין בהם תנועת "פתאום קם העם" ותנועת "אם תרצו" קיימו הערב עצרת תפילה ומחאה במקום בו אירע הפיגוע אמש (ראשון) בחדרה בשיתוף עם ישיבת ההסדר בגבעת אולגה שבחדרה.

לעצרת הגיעו מאות אנשים, שהניפו דגלים, שרו וקראו קריאות חיזוק. 

ראש ישיבת גבעת אולגה, הרב אפרים ג'יאמי: "לצערנו הרב חולשת הממשלה הולכת ומשתלטת על הארץ. חולשה ברוח, חולשה בנפש, חולשה במסורת. לצערינו, בעקבות החולשה אויבנו מרימים ראש. אנו נרים את הראש בגאווה יהודית – אמיתית ומתוך ענוה נתפלל לריבונו של עולם לישועתם של ישראל. אנחנו ננצח".

אלרואי אריה, ממארגני העצרת וממובילי "פתאום קם העם": "היום יותר מתמיד חשוב לזכור, עם ישראל לא מפחד מדרך ארוכה. הפיגועים האחרונים עלולים להיות פתיחה לגל טרור שחייבים לגדוע אותו כמה שיותר מהר. אם יש דבר אחד שהמחבלים השפלים לא לומדים, הוא ששום פיגוע לא יגרום לנו להוריד את הראש".

יהודה שרבאני, ראש אגף משימות בתנועת אם תרצו: "יצאנו לשטח כי הגיע הזמן לעצור את הכלת הטרור ומדיניות ההקלות. אנו דורשים שלושה צעדים שיחזירו את ההרתעה:

1. ביטול מוחלט ומיידי של כל ההקלות והיתרי הכניסה לערביי עזה ושטחי הרש"פ לקראת חודש הרמדאן
2. לשלול באופן מיידי את האזרחות של מחבלים אזרחי ישראל.
3. הריסת בתים מיידית של המחבלים תושבי ישראל מגל הפיגועים האחרון.

זוהי העת לפעול, לא להסס ולא להקל! די להכלת הטרור!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]