כינה את מצביעי הליכוד "עדר של בהמות" ויקבל פרס ישראל | צפו - 0404
כינה את מצביעי הליכוד

כינה את מצביעי הליכוד "עדר של בהמות" ויקבל פרס ישראל | צפו

השחקן עודד קוטלר שתקף בעבר את מצביעי הליכוד במילים קשות וכינה אותם "עדר של בהמות מלחכות קש וגבב", יקבל את פרס ישראל בתחום התיאטרון והמחול לשנת תשפ"ב, כך הודיעה היום (חמישי) שרת החינוך יפעת שאשא ביטון.

קוטלר תקף באותו נאום ידוע לשימצה גם את שרת התרבות לשעבר, ח"כ מירי רגב, על רקע כוונתה להפסיק מימון למוסדות תרבות אנטי ישראליים הפועלים בעזרת תקציבי המדינה ועל חשבון משלם המיסים הישראלי: "זה הרגע להרים ראש אל מול ההתבהמות השלטת ברחובותינו האומנותיים במקרה שלנו ולומר לגברת רגב – תרגיעי. לא ניתן לך לעמול קשה, לא נאפשר לך ליצור במקומנו, לא ניתן לך לומר לנו מה לעשות ואיך לעשות ומה לא לעשות".

למי ששכח מי הוא הזוכה הטרי בפרס ישראל: pic.twitter.com/UyFo46NEWO

ח"כ שלמה קרעי התייחס להענקת הפרס לשחקן השנוי במחלוקת: "זו חרפת ישראל לתת את פרס ישראל לאיש הבזוי הזה. זהו פרצופה של הממשלה הרעה הזו.
שנאה, קיטוב, רוע. תתביישו לכם".

ח"כ ישראל כ"ץ: "פרס ישראל לבהמה הזה, שמכנה 30 מנדטים של בוחרי ליכוד בשם עדר בהמות? אתם השתגעתם?".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: 'החיזיון הזה, של אליטה פוסט ציונית המעניקה לעצמה פרסים חסרי משמעות בעת שקיעתה, כל כך גרוטסקי ומעורר רחמים, שלא ניתן לעשות דבר אלא למחוא כפיים ולהתענג על ירידתה לתהום הנשיה. דבר ולו חצי דבר, תרמו אותם אנשי קולנוע נפוחים לתרבות ישראל המתחדשת בארץ ישראל ולכן כמו קצף על המים אף אחד לא יזכור אותם או את יצירתיהם. שקיעה מהנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]