ח"כ קרעי במרכז "זהות" בשדרות: "פעילות מבורכת ומעצימה - מחברת את כולנו לבסיס קיומנו כאן כעם" - 0404
ח

ח"כ קרעי במרכז "זהות" בשדרות: "פעילות מבורכת ומעצימה – מחברת את כולנו לבסיס קיומנו כאן כעם"

ח"כ שלמה קרעי הגיע הבוקר (חמישי) לביקור היכרות עם הפעילות של "זהות", בשדרות ובכלל, בליוויים של אלי ליפשיץ מנכ"ל הארגון, יניב צברי מנכ"ל "רעות" ואתי קרמר רכזת הפעילות של "אפיקים בנגב".

קרעי ביקר בבית הספר הממלכתי מדעים "אלון", שוחח עם בנות השירות המסורות, צפה בהצגה מרתקת בנושא שמיטה שהועברה לתלמידי הכיתות הקטנות ועבר סקירה מקיפה על פעילות "זהות" ברחבי הארץ.

""זהות" מנגישה את הערכים והזהות היהודית הבסיסיים ביותר, באופן חווייתי ומרתק לילדי ישראל. היקף ואופי הפעילות ראוי היה להם שיהיו חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים, אבל בינתיים טוב שיש את "זהות". אפעל בעז"ה להעצים ולהרחיב את הפעילות המבורכת הזו, שמחברת את כולנו לבסיס הקיום שלנו כאן כעם", אמר קרעי.

אלי ליפשיץ', מנכ"ל איגוד זהות: "ח"כ שלמה קרעי הוא שותף לעשייה של מרכזי זהות, ניכר שנושא בניית החוסן הלאומי מתוך זהות יהודית היא בליבת העשייה שלו וקרובה מאוד לליבו ושמחנו על ההגעה לסיור לראות את שגרת העבודה החינוכית בהנחלת וחשיפת ערכי המסורת היהודית מתוך שיתוף, שיח ושילוב עם מנהלות ומורות בתי הספר השונים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]