מאי גולן ב"האולפן הפתוח": "עמר בר לב מסכן את עצם קיום המדינה היהודית" | צפו - 0404

מאי גולן ב"האולפן הפתוח": "עמר בר לב מסכן את עצם קיום המדינה היהודית" | צפו

חברת הכנסת מאי גולן מהליכוד התארחה הערב (רביעי) בתוכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן בערוץ 14 והתייחסה לפיגוע הקשה אתמול ולדבריו ההזויים של השר לביטחון הפנים, עמר בר לב, במהלך הלווית אחת הנרצחות בפיגוע, שלא ידע שהמחבל כבר חוסל ואמר שכוחותינו יתפסו אותו יכניסו אותו לכלא.

ח"כ מאי גולן: "אני שומעת את השר בר לב לא מעט במליאה. כששמעתי אותו היום הזדעזעתי ונגעלתי אבל יותר מזה פחדתי. הוא איבד כל קשר עם המציאות. מפחיד שאיש הזה אחראי על ביטחון האזרחים במדינה. עמר בר לב מסכן את אזרחי מדינת ישראל ואת עצם קיום המדינה היהודית".

בנוגע למנסור עבאס אמרה ח"כ מאי גולן: "הוא ראש הממשלה של הבדואים, כשתהיה קריאה לפקודה לערביי ישראל – מדרום תיפתח הרעה. רק לפני כמה חודשים היה מצור על ערד! אלקין אמר היום שיוקמו עשרה ישובים חדשים בנגב. כמה מהם יהיו עבור הבדואים? איזו התיישבות יהודית בכלל תהיה שם? הם מסכנים את המפעל הציוני. לא יודעת איך הם ישנים בלילה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]