מה קורה למשטרה | תיעוד מחריד של שוטר שזורק אשה לקרקע ופועל באלימות וטירוף כלפי ילד - 0404

מה קורה למשטרה | תיעוד מחריד של שוטר שזורק אשה לקרקע ופועל באלימות וטירוף כלפי ילד

תיעוד נוסף וקשה של שוטר המפעיל כח בלתי סביר כלפי ילד ואשה שהגנה עליו לרצפה ונותרת בהלם מוחלט. 

השוטר הגיע לביצוע תפקידו. בהחלט ייתכן שהיתה לו סיבה לעיכוב הילד, אבל האלימות הזאת עוברת כל גבול. הטראומה שעוברים המעורבים תהיה איתם לשנים רבות. האלימות המשטרתית גורמת לפגיעה קשה בתדמית הארגון החשוב, שבו משרתים לא מעט שוטרים מצוינים. פשוט חבל!

גליה זהר כתבה:

"זה לא הבן שלי!! אני לא מזמינה משטרה! משתפת במקרה שקרה אתמול במרכז גוזלן לבני וחברים שלו בני 10, הם היו במרכז שלפתע ילד בגיל 12 ניגש לבן שלי ושאל אותו למה הוא מסתכל עליו וללא כל סיבה העיף לו סטירה מצלצלת, חברים של בני הזמינו משטרה הגיעו 2 ניידות שעשו בירור להבנתי השוטר תפס את הילד שהרביץ מהידיים בגלל שהוא התחצף אליו ולא נתן את הפרטים של ההורים. (לדעתי קצת מוגזם בכל זאת ילד) בהמלצת השוטר ניגשנו למשטרה ופתחנו לו תיק (האמת שלא בלב שלם אבל על מנת שלא יקרה מקרה כזה שוב) ואני אומרת לכם הורים יקרים שימו לב לילדים שלכם היום זאת סטירה מחר זה יכול להיגמר אחרת.
 
אציין שלא הייתה בניהם בכלל היכרות קודמת והם לא רבו עם אותו ילד פשוט ללא כל סיבה. שימו לב לילדיכם בתקווה שלא יקרו מקרים כאלה יותר אצלנו מה שמדים עושים לאדם באובססיה מי אחראי על החולה נפש הזה???".

ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר בתיעוד חלקי שאינו מציג את ההתרחשות במלואה זמן קצר קודם לכן. בעקבות דיווח שהתקבל אודות אירוע אלימות בין שני קטינים במהלכו נראה אחד מהם תוקף אחר, הוזעקו שוטרים למקום. המשטרה עיכבה לחקירה חשוד במעורבות באירוע, תוך התנגדותו לעיכוב ואף סיוע אזרחים לחשוד בניסיון להימלט מהמשטרה.

לצד האמור, התנהלות השוטר באירוע נמצאת כעת בבחינת הגורמים המוסמכים לכך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]