הביטחוניסטים: "נדרשת מערכה מקיפה להשבת הביטחון, המשילות והריבונות לנגב" - 0404
הביטחוניסטים: דוברות המשטרה

הביטחוניסטים: "נדרשת מערכה מקיפה להשבת הביטחון, המשילות והריבונות לנגב"

בעקבות הפיגוע הרצחני שבוצע היום (שלישי) בידי מחבל בדואי תושב הפזורה בנגב, תנועת 'הביטחוניסטים' קוראת לממשלה ולכוחות הביטחון לקחת אחריות על חוסר המשילות בנגב ועל הטיפול בפזורה הבדואית.

מנכ״ל תנועת הביטחוניסטים, תא״ל במיל׳ אמיר אביבי: "המציאות הביטחונית הקשה בנגב היא תוצאה של הזנחה ארוכת שנים, שבעת הנוכחית הממשלה לא יכולה לתרץ תירוצים ולהתחמק מאחריותה – הגיעה השעה להכיר כי מדובר באיום בעל שורשים עמוקים המקיף פי כמה מפשיעה פלילית. איום זה מונע ממניעים לאומנים ודתיים, עד כדי איום אסטרטגי – המוביל למלחמת עצמאות מחודשת. ממשלת ישראל נדרשת להוביל מערכה מקיפה ומשולבת לאורך זמן באמצעות כל כוחות הביטחון – בכללם צה״ל, המשטרה ומג״ב.

אירועים אלו מצטרפים למה שנעשה במהלך השנה האחרונה מאז פרעות מאי 2021 אשר לצד כל השתדלות משטרת ישראל, לא הניבו פרי ולא הציגו מענה מערכתי מקיף דיו. לשם הצלחה המערכה מדינת ישראל נדרשת לגיוס מלוא משאביה הלאומיים, למשך זמן ארוך לצד טיפול נקודותי וביד קשה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]