משפחות שכולות יפגינו בזירת הפיגוע: "ההדרדרות בנגב - בגלל כניסת רע״מ לממשלה" - 0404
משפחות שכולות יפגינו בזירת הפיגוע: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

משפחות שכולות יפגינו בזירת הפיגוע: "ההדרדרות בנגב – בגלל כניסת רע״מ לממשלה"

פורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות ונפגעי הטרור יגיע הערב (שלישי) בשעה 20:00 להפגין בזירת הרצח נגד "רפיסות הממשלה במלחמה בטרור, ההרתעה שלא קיימת הענישה המקלה של בתי המשפט, ובעד חבילת ההרתעה שמציע הפורום נגד הטרור".

מפורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות ונפגעי הטרור נמסר: ״לצערנו מדובר בפיגוע קשה אך צפוי. לא מדובר במקרה ראשון של מחבל שישב בכלא בגלל עברות ביטחוניות שמשוחרר ומבצע פיגוע.

הרצון להסדיר ולהיטיב עם הבדואים אינו סותר את האכיפה הנוקשה שחייבת להתבצע במגזר ובמדינה כנגד המחבלים תומכיהם ומעודדיהם. דיברנו על כך בפגישה עם שר הרווחה ועם הממונה על הסדרת הבדואים. חלק משמעותי מהדרדרות אליה נקלענו היא בגלל כניסת רע״מ לממשלה שממשיכה לגרום לבדלנות ולאומנות של המגזר הבדואי כלפי מדינת ישראל״ ולתמוך במחבלים ובבני משפחותיהם.

לצערנו בימים האחרונים אנו עדים לניסיונות לבצע הקלות לקראת הרנטגן ואנו קוראים לשר הביטחון ולממשלת ישראל לחזור בהם לפני האסון הבא.

בועז קוקיא אביו של רון קוקיא ז״ל שנרצח אף הוא על ידי בדואי אזרח ישראל: ״אני קורא למגזר הבדואי לדעת שאם הוא לא ינקוט ביד קשה נגד הטרור, הפוגעים, הפשיעה, ינקטו נגדו ביד קשה. אני קורא לממשלת ישראל, לרשות השופטת, לפרקליטות, לסניגוריה הציבורית שנלחמת עבור רוצחי בני רון, להפסיק ולרחם על אותם מחבלים ולנקוט נגדם ביד הכי קשה שניתן. בהזדמנות זו אני קורא להעמיד לדין את אביו של רוצח בני על פוליגמיה ועל הלנת שב"חית, אמא של רוצח רון הי"ד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]