הפקרת שערי הכניסה ישראל | שלטי חוצות נתלו בת"א נגד שקד: "איילת אל תתקפלי" - 0404
הפקרת שערי הכניסה ישראל | שלטי חוצות נתלו בת אם תרצו

הפקרת שערי הכניסה ישראל | שלטי חוצות נתלו בת"א נגד שקד: "איילת אל תתקפלי"

המחאה נגד הפקרת שערי ישראל להמוני פליטים לא יהודים מאוקראינה נמשכת. תנועת אם תרצו הציבה היום (שני) שלטי חוצות ברחבי תל אביב בדרישה משרת הפנים איילת שקד להפסיק להתקפל בפני גורמים פוסט ציוניים המנסים לפגוע ברוב היהודי בישראל.

בשלטים נכתב: "איילת אל תתקפלי! תומכים בסיוע הומניטרי, מתנגדים לפתיחת השערים לעשרות אלפי מהגרים מאוקראינה שאינם זכאי חוק השבות, דורשים מדיניות קליטה אחראית – שומרים על הרוב היהודי במדינה".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג, מסר: "איילת שקד חייבת להפסיק להתקפל בפני הלחץ הפוסט ציוני. פעם ראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל שבמקום לעסוק בהצלת יהודים, ובריכוז מאמץ לחלצם מאזורי קרבות, יוצרים שרים בכירים לחץ בינלאומי לייבוא עשרות אלפי אנשים שאינם זכאי חוק השבות, על אף שזכו למקלט בטוח באירופה.

שקד חייבת להפסיק להתבטל בפני גורמים המצמצמים במודע את הרוב היהודי של ישראל. מדובר בפשע נגד הציונות ואין לשקד את הזכות להיכנע לכך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]