"היתה לי זכות גדולה" | אשר חיון, ראש המטה של רה"מ לשעבר נתניהו, סיכם על סיום תפקידו - 0404

"היתה לי זכות גדולה" | אשר חיון, ראש המטה של רה"מ לשעבר נתניהו, סיכם על סיום תפקידו

אשר חיון בן ה-54, נשוי ואב לשישה, שימש כראש הסגל וכראש הלשכה של נתניהו כראש הממשלה וליווה אותו בשלוש מערכות בחירות. מאז חילופי הממשלה שירת כראש מטה יו״ר האופוזיציה. בעברו שימש חיון כיועץ בכיר לנתניהו בתפקידו כשר האוצר ולאחר מכן שימש חיון כראש מטה שר הפנים וראש מטה שר השיכון.

כראש הסגל של רה״מ נתניהו ליווה חיון את תכלול המענה הממשלתי עם פרוץ משבר הקורונה לטובת הצלת חייהם ופרנסתם של אזרחי ישראל.

חיון ליווה את רה״מ נתניהו באירועים ביטחוניים ובראשם מבצע ״שומר החומות״, ניטרול מנהרות חיזבאללה בצפון והקמת הקיר הביטחוני נגד מנהרות הטרור של חמאס בגבול עזה.

חיון ליווה את רה״מ נתניהו באירועים מדיניים ובראשם הסכמי השלום ההיסטוריים, ״הסכמי אברהם״, עם 4 מדינות ערב. בנוסף ליווה את רה״מ נתניהו בפועלו להשבת נעמה יששכר ושרידיו של זכריה באומל ז״ל וליווה את חזרתה לארץ של אזרחית ישראל שחצתה את הגבול לסוריה.

ראש הממשלה לשעבר נתניהו: ״אשר חיון מלווה אותי כמעט עשרים שנה – במסירות, בנאמנות, באהבה ובמקצועיות. כראש הסגל במשרד רה״מ וכראש המטה שלי כיו״ר האופוזיציה הוא היה יד ימיני בכל פעולותיי למען עם ישראל ומדינת ישראל. אני מודה לאשר על לילות כימים שבהם סייע בידי. אני מודה לו מעומק ליבי על עבודתו המסורה למען כל אזרחי ישראל״.

אשר חיון: ״הייתה לי זכות גדולה לסייע לראש הממשלה לשעבר נתניהו – המנהיג הגדול ביותר שקם לעם היהודי בדור האחרון. שאבתי כוחות רבים מהמסירות והנאמנות שלו לעם היהודי, לארץ ישראל ולמדינת ישראל. ראיתי אותו נאבק למען ההחלטות הנכונות ביותר להצלת חיים במשבר הקורונה ובאירועים מבצעיים. התרשמתי מאותה נחישות כשפעל כדי לקבל את ההחלטות הנכונות לכלכלה ולחברה בישראל. אני מודה לרה״מ לשעבר נתניהו על התפקיד שהטיל עליי ועל השותפות שאני מלווה כבר עשרים שנה ועוד אמשיך ללוות בעתיד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]