רה״מ לשעבר נתניהו תובע את אמנון אברמוביץ׳: ״עוד פרסום שקרי לחלוטין״ - 0404
רה״מ לשעבר נתניהו תובע את אמנון אברמוביץ׳: ״עוד פרסום שקרי לחלוטין״ יונתן סינדל, פלאש 90

רה״מ לשעבר נתניהו תובע את אמנון אברמוביץ׳: ״עוד פרסום שקרי לחלוטין״

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיש היום מכתב התראה לפני תביעת דיבה נגד אמנון אברמוביץ׳ בעקבות פרסום שקרי שפרסם נגד רעייתו שרה נתניהו.

אברמוביץ׳ נתבע על כך שטען בשידור באולפן שישי, באופן שקרי, על כך שהגברת נתניהו הייתה "הארכיטקטית של תכנון הפנים" של מטוס "כנף ציון" – המטוס שנועד לשרת את ראשי הממשלה ונשיאי המדינה.

במכתב ששלח עו״ד מיכאל דבורין נכתב: ״אדגיש כי כל הטענות על כך שמדובר בדרישות של מרשתי שהביאו לעלויות הנ"ל הינן שקר וכזב. לא היה ולא נברא – למרשתי לא היה שום חלק בדרישות אלה והיא לא הגישה שום דרישה שכזו. הזדון והרשע בשקריך באים לידי ביטוי גם בדבריך המלגלגים כי אולי הסיבה לעלות של המקלחת הינה "שבמקום מים וסבון יש בברזים במקלחת שמפניה ורודה".

״הפרסום הנ"ל אם כן שקרי לחלוטין מתחילתו ועד סופו ומשקף נבזיות מיוחדת וכוונת זדון של ממש, שלך, לפגוע בשמה הטוב של מרשתי, וזאת באמצעות ניסיון להציגה כמי שפעלה מגחמות אישיות ונהנתנות לשם השפעה על עיצוב הפנים של המטוס, והביאה באמצעות כך לבזבוז עתק של כספי ציבור״.

עו״ד דוברין הוסיף כי מדובר בהאשמה כוזבת וחסרת כל בסיס. מטעם זה מדובר בהוצאת לשון הרע מהזן החמור ביותר. מרשתי מעולם לא עסקה בעיצוב הפנים של המטוס הנ"ל, לא פנתה בדרישות בנדון – ולא הייתה מעורבת כלל בשינויים הפנימיים שעבר המטוס אשר גורמי המקצוע לרבות גורמי בטחון – היו אלה שניצחו עליהם – והורו על ביצוע ההתאמות והשינויים השונים ללא כל מעורבות של מרשתי״.

אברמוביץ׳ נדרש להסיר את הפרסום השקרי ולהתנצל, ובנוסף לשלם 140,000 ש״ח כפיצויים על הוצאת הדיבה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]