אברהם סנדק: "הרסו את הזכר האחרון שיש לנו מאהוביה" - 0404
אברהם סנדק: באדיבות המשפחה

אברהם סנדק: "הרסו את הזכר האחרון שיש לנו מאהוביה"

החל משעות הבוקר (שני) המוקדמות הגיעו כוחות הביטחון לאזור כוכב השחר בבנימין על מנת להרוס שני מאחזים באזור. בין הבאים למחות על ההרס הגיע גם אברהם סנדק, אביו של אהוביה סנדק ז"ל, שגר במעוז אסתר והבית שאותו הקים היה מבין הבתים שנהרסו. כמו כן, הכוחות הורסים במקום את בית הכנסת שנבנה לע"נ אהוביה.

בתגובה לפינוי אמר סנדק: "פה מאחורי הורסים עכשיו את גבעת מעוז אסתר, איפה שגר אוהביה. לפני דקות אחדות הרסו את הזכר האחרון שיש לנו מאהוביה. בנט, זה קורה במשמרת שלך. לא מספיק שלא מוציאים את האמת לאור, לא מספיק שתחת המשמרת שלך יש פה משטרה שחשודה בדבר איום ונורא ולא מוציאים את האמת לאור, עכשיו גם את הזכר האחרון שנשאר למשפחה השכולה, המיטה של הבן, גם את זה באים והורסים? איפה הלב?".

לדבריו, "42 אלף בתים לא חוקים בשטחי C של פלסטינים, אבל ביקתה קטנה שילד צדיק בונה בשביל להביע את אהבתו לארץ ואת הקשר שלו לאבות הקדושים, את זה באים והורסים? זה קורה במשמרת שלך, בנט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]