פעילי ימין הפגינו בפתח הדיון בעתירה של שגריר אוקראינה: "בג"ץ נגד הציונות" - 0404
פעילי ימין הפגינו בפתח הדיון בעתירה של שגריר אוקראינה:

פעילי ימין הפגינו בפתח הדיון בעתירה של שגריר אוקראינה: "בג"ץ נגד הציונות"

פעילי ימין, בהם פעילי תנועת אם תרצו הפגינו היום (ראשון) בפתח הדיון בבג"ץ במחאה על קיום הדיון בעתירה של שגריר אוקראינה הדורש שישראל תאפשר הגירה של יותר פליטים לא יהודים, מהכמות עליה החליטה הממשלה.

פעילים האשימו את שופטי בג"ץ שאפשרו את הדיון והעניקו זכות עמידה לשגריר אוקראינה כי הם פועלים נגד הציונות ופוגעים ברוב היהודי בישראל.

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו, מסר: "גם חיי פליטים יהודים נחשבים. מדיניות הכניסה לישראל היא כיום אנטי ציונית. ליהודים אוקראינים יותר קשה להגיע מאשר למי שאינם קשורים לכאן, והנתונים בהתאם. במקום לזרוק מכל המדרגות את העתירה המחוצפת שהוגשה בשם השגריר, שופטי בג"ץ החליטו להעניק לו זכות עמידה אותה לא נתנו לחברי כנסת.

שופטי בג"ץ חייבים להתחיל לפסוק בהתאם ליסודותיה של מדינת ישראל. בן גוריון היה מתהפך בקברו לו היה יודע שמדיניות הכניסה לישראל תהפוך לאות מתה. פעם אחת תהיו מחוברים לאזרחי המדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]