הלוויית הרב קנייבסקי: צה''ל נערך לתת סיוע בהצלת חיים וחילוץ - 0404
הלוויית הרב קנייבסקי: צה דוד כהן, פלאש 90

הלוויית הרב קנייבסקי: צה"ל נערך לתת סיוע בהצלת חיים וחילוץ

בהתאם להערכת המצב, צה"ל נערך לסיוע בעת הלווייתו של הרב חיים קנייבסקי ז"ל שעתידה להתקיים מחר בבני ברק. כוחות צה"ל יסיעו למשטרת ישראל לאפשר את קיום ההלוויה ללא אירועים חריגים. הסיוע מתמקד בחילוץ והצלת חיים בזמן אמת על פי צורך.

לאור משתתפים רבים הצפויים להגיע להלוויה, עתידים להיות עומסי תנועה רבים וחסימות צירים החל משעות הבוקר המוקדמות ולכן לא תתאפשר הגעה, מלבד צרכים חיוניים, למחנה "דורי" (תל השומר) ומחנה מקלף (שלישות רמת גן).

הצו הראשון מחר יבוטל כמו גם דיחוי בני הישיבות. בנוסף, הגיוס מחר מבוטל – הודעה מסודרת על מועד חדש תצא בהמשך. ל"מחנה רבין" (הקריה) ולמחנה "ידין" (צריפין) יש לצמצם הגעה לשיקול דעת המפקדים.

על כן, מחר החניונים הבאים יועברו לחניונים חלופיים: אצטדיון רמת גן יעבור לחניון תל אביב – בית דני, כלל האוטובוסים יתייצבו באותן שעות. חניון תל אביב הדר יוסף – יעבור לחניון חולון – מסוף שרת, כלל האוטובוסים יתייצבו באותן שעות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]