בנט ולפיד: "הניסיון לבטל את הגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור - עלבון ומחיקת המציאות" - 0404
בנט ולפיד: יונתן סינדל, פלאש 90

בנט ולפיד: "הניסיון לבטל את הגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור – עלבון ומחיקת המציאות"

נפתלי בנט ושר החוץ יאיר לפיד פרסמו הודעה בה הפצירו בנשיא ג'ו ביידן, שלא להסיר את משמרות המהפכה של מדינת הטרור איראן מרשימת ארגוני הטרור של ארה"ב.

בהודעה משותפת מטעם השניים נמסר: "משמרות המהפכה האיראניים הם החיזבאללה בלבנון, הם הג'יהאד האיסלאמי בעזה, הם הח'ותים בתימן, הם המיליציות בעיראק. משמרות המהפכה עומדים מאחורי ההתקפות על אזרחים וחיילים אמריקנים בכל רחבי המזרח התיכון, כולל בשנה האחרונה. הם אלה שעמדו מאחורי התכנונים להתנקש בחייהם של פקידי ממשל אמריקנים בכירים.

משמרות המהפכה נטלו חלק ברצח מאות אלפי אזרחים סורים, הם הרסו את לבנון, הם עוסקים בדיכוי רצחני של אזרחים איראנים. הם הורגים יהודים מפני שהם יהודים, נוצרים מפני שהם נוצרים, ומוסלמים מפני שאינם נכנעים להם. הם חלק מרכזי ובלתי נפרד במכונת הדיכוי הרצחנית באיראן. ידיהם מוכתמות בדמם של אלפי איראנים וברמיסת נשמתה של החברה האיראנית.

הניסיון לבטל את הגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור, הוא עלבון לקורבנות ומחיקה של מציאות מתועדת, שיש לה הוכחות חד משמעיות. אנו מתקשים להאמין שהגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור תבוטל תמורת "הבטחה לא לפגוע באמריקנים". המלחמה בטרור היא משימה של העולם כולו. אנו מאמינים שארה"ב לא תפקיר את בעלות בריתה הקרובות ביותר תמורת הבטחות ריקות של טרוריסטים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]