אימוני ירי והבערת השטח לקראת הרמדאן: כתב אישום יוגש נגד אנשי חמאס ממזרח ירושלים - 0404
אימוני ירי והבערת השטח לקראת הרמדאן: כתב אישום יוגש נגד אנשי חמאס ממזרח ירושלים תקשורת ערבית

אימוני ירי והבערת השטח לקראת הרמדאן: כתב אישום יוגש נגד אנשי חמאס ממזרח ירושלים

כתב אישום יוגש היום (שישי) כנגד ארבעה ערבים ממזרח ירושלים, החשודים במעורבות בפעילות טרור של ארגון חמאס שהובלה על ידי בכיר החמאס הירושלמי חאלד סבאח ומומנה על ידי בכירי חמאס היושבים בטורקיה.

הארבעה יואשמו בעבירות של ניהול ותפקיד בארגון טרור, חברות בארגון טרור, מתן שירות לארגון טרור, עבירות מס והלבנת הון ועבירות נוספות. מעצרם הוארך בבית המשפט מעת לעת, תוך שחקירת הפרשה התנהלה תחת צא"פ שניתן. בנוסף, דנו המחבלים על פעילות עתידית מתוכננת לקראת הרמאדן, הכוללת עימותים נרחבים עם כוחות הביטחון השונים. לאחר שהשבוע הוגשה הצהרת תובע, היום כאמור תגיש הפרקליטות את כתב האישום נגד הארבעה בבית המשפט.

מהמשטרה נמסר: "בכירי החמאס הנמצאים מחוץ לישראל, פועלים כל העת לגיוס של פעילים באיו"ש ובירושלים לטובת קידום פעילות טרור. משטרת ישראל ושירות הביטחון ימשיכו לפעול בשיתוף פעולה יחד עם גורמים נוספים לסכל מאמצי גיוס והתעצמות של חמאס בתוך ירושלים תוך איתור וטיפול בכלל הגורמים אשר יביעו נכונות לסייע במאמצים אלו – זאת על מנת להגביר את ביטחון תושבי המדינה ולמנוע פגיעה באזרחיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]