משלחת של המשטרה תצא לפולין - תסייע לפליטים מאוקראינה - 0404
משלחת של המשטרה תצא לפולין – תסייע לפליטים מאוקראינה יונתן סינדל, פלאש 90

משלחת של המשטרה תצא לפולין – תסייע לפליטים מאוקראינה

משלחת של המשטרה תצא בימים הקרובים לפולין, בכדי לסייע לפליטים מאוקראינה כתוצאה מהמלחמה מול רוסיה. המשלחת תמנה 15 שוטרים דוברי רוסית ותשהה בפולין לפחות שבועיים. כמו כן, יוצבו שוטרים ומתנדבים דוברי רוסית בנמל התעופה בן גוריון לסייע בקליטת העולים. 

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי: "משטרת ישראל לא נשארת אדישה אל מול המתרחש באוקראינה, והיא תקח חלק במאמצים של מדינת ישראל לסייע ככל שניתן לפליטים ולעולים מאוקראינה.

המטרה שלנו היא להבטיח שהאזרחים היוצאים מאזור המלחמה באוקראינה יגיעו ארצה בבטחה, עם מינמום בירוקרטיה וקליטה מהירה בארץ, וכמובן לאפשר להם שהייה נוחה ובטוחה בישראל. אנו נגייס במהירות שוטרים ומתנדבי משטרה למשימות החשובות שלקחנו על עצמנו כחלק מהמאמצים הלאומיים של מדינת ישראל. זו הרוח הישראלית וזו הרוח והמדיניות של משטרת ישראל".

מאיר שפיגלר, מנכ"ל הביטוח הלאומי ופרויקטור הצוות הלאומי לעלייה: "כבר מהרגע הראשון מפכ"ל המשטרה היה שותף למאמצי המינהלת להסדרת תהליך העלייה: בין אם זה הסיוע בחו״ל, העזרה בקליטת העולים לצד עובדי משרד הקליטה, פתרונות דיור ועוד. ההירתמות המיידית של גופי הביטחון ושל הגופים האזרחיים מחזקת את התחושה שהעוצמה העיקרית של מדינת ישראל נובעת מהחוסן החברתי שלה וההערבות ההדדית שבצידה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]