יוסי דגן: "מגבה ב-100% את רבש"צ חוות גלעד - זהו מעצר ראווה" - 0404
יוסי דגן: יונתן סינדל, פלאש 90

יוסי דגן: "מגבה ב-100% את רבש"צ חוות גלעד – זהו מעצר ראווה"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן, אמר הבוקר (חמישי) כי הוא מגבה לחלוטין את רבש"צ חוות גלעד, ותקף בחריפות את ימ"ר ש"י על מעצרו ועל הובלתו אזוק בידיו וברגליו.

"אני מגבה לחלוטין ב-100% את רבש"צ חוות גלעד", אמר דגן. "זהו מעצר ראווה והתנהלות בריונית שנועדה להשפיל ולשבור. הובלתו של איש בטחון שמוסר את נפשו כרכז בטחון בחוות גלעד, אזוק בידיו וברגליו לבית המשפט, היא שערורייה שאין כדוגמתה. ברור לכל בר דעת, שאין כל חשד לא כלפי הרבש"צ ולא כלפי החיילים ולא היה להם שום קשר לתג מחיר, הם הוקפצו בעקבות חשש לחדירה ופעלו כמו שצריך וכפי שמצופה מהם.

נעשה כאן ניסיון בריוני ומחוצף להפוך בצורה אלימה את הרבש"צים לבלשים, במקום למנוע מעשים כאלו שזה תפקידה של המערכת – היא מנסה להתגולל על הרבש"צים שמוסרים את נפשם ומסכנים את חייהם על בטחון התושבים וכלל מדינת ישראל.

רבש"צ היישוב חוות גלעד שהיה לוחם יחידה מובחרת, נלחם בעזה, חבריו נהרגו לידו, הוא אחד מהרבש"צים המצטיינים. כל רבש"צי השומרון מגבים אותו, וגם אני, ב-100%. ההתנהלות הבריונית הזו חייבת להיפסק, ואם לא יהיה שינוי בהתנהלות, התגובה של ההתיישבות תהיה חריפה ביותר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]