מח"ט שומרון ביקש מביהמ"ש: שחררו את הרבש"ץ העצור של ימ''ר שי - 0404
מח

מח"ט שומרון ביקש מביהמ"ש: שחררו את הרבש"ץ העצור של ימ"ר שי

מח"ט שומרון, רועי צוויג התייצב היום (רביעי) בביהמ"ש השלום בירושלים, וביקש מבימ"ש לשחרר את רבש"ץ חוות גלעד, אשר נעצר בידי ימ"ר ש"י.

"המשיב הוא איש ביטחון, אני אחראי עליו. הוא מהרבש"צים הטובים ביותר מבחינה ערכית ומקצועית. הוא מציל ערב ערב את חיי התושבים. בנוסף לכך, האירוע המדובר דווח לי ולחטיבה ע"י הרבש"ץ, הוא דיווח על האירוע, כולל כל הפרטים וכולל הסרטונים שנשלחו גם לנו", אמר צוויג לבימ"ש והוסיף כי הוא סומך עליו.

בדיון ייצג את הרבש"ץ עו"ד אביחי חג'בי מטעם ארגון חוננו. חג'בי דרש בדיון את שחרורו של הרבש"צ. בימ"ש דחה את בקשת המשטרה להארכת מעצר של 6 ימים, והאריך את המעצר ביומיים. עו"ד חג'בי הגיש ערר לבימ"ש המחוזי כנגד ההחלטה.

עו"ד אביחי חג'בי המייצג את החשוד מטעם ארגון "חננו" מסר בתגובה: "העיוורון של האגף הלאומני בימ"ר ש"י שובר שיאים. היום למדנו כי הם מרחיקים לכת ומייחסים לחשוד שמשך שנים עובד מולם ואיתם מעשים שכל השנים פעל ביחד איתם ועם צה"ל למגר. אני בטוח כי בימים הקרובים ישוחרר מרשי והתיק בעניינו ייסגר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]