דו"צ: ישראלים פרצו מחסום סמוך לחומש והתעמתו עם חיילים. ישיבת חומש: "שקר מוחלט" - 0404
דו דובר צה''ל

דו"צ: ישראלים פרצו מחסום סמוך לחומש והתעמתו עם חיילים. ישיבת חומש: "שקר מוחלט"

בימים האחרונים התרחשו שני אירועים אלימים סמוך למאחז חומש שבמרחב החטיבה המרחבית ״שומרון״ בהם היו מעורבים אזרחים ישראלים.

על פי הודעת דובר צה"ל, במוצאי שבת, הגיע רכב ישראלי לחסם בקרבת המאחז, ממנו ירדו מספר ישראלים וזרקו אבנים לעבר רכבים פלסטינים. כוח שנכח במקום פעל על מנת לעצור זאת, ובמהלך פעילותם אזרח ישראלי תקף לוחם מהכוח.

בנוסף ציינו בצה"ל כי היום (שני) בשעות הערב, רכב ישראלי פרץ חסם בקרבת המאחז ופגע ברגלו של קצין ובחייל צה"ל שאבטחו את האזור.

הקצין ושני הלוחמים מהאירועים הנ״ל לא נזקקו לטיפול רפואי. המקרים הועברו להמשך טיפול משטרת ישראל.

מישיבת חומש נמסר בתגובה: "שקר וכזב! קמפיין שיקרי מתנהל על גבם של תלמידי ישיבת חומש! שופכים את דמם מאז רצח חברם!

בניגוד להבטחות שקד ואורבך, הממשלה עושה כל מאמץ כדי להכשיר את ההרס בחומש. לאחר שהבינו שהתמיכה הציבורית בחומש לא מאפשרת להוציא לפועל את התוכנית להרס הישיבה, החליטה הממשלה להשחיר את שמם של תלמידי הישיבה ובכך להכשיר את ההרס המתוכנן.

ההודעה הזו של דובר צה"ל, היא שקר מוחלט מתחילתה ועד סופה והיא מצטרפת להצגת המעצרים שביצעה המשטרה לפני קצת יותר משבוע. הצגה שלמה שנגמרה בשחרור גורף של כלל הבחורים שנעצרו במסגרת הקמפיין להשחרת הישיבה.

לא נזרקה שום אבן ולא נדרס חלילה וחס שום חייל צה"ל. חיילי צה"ל הם אחים שלנו! תפסיקו עם השקרים ועם שנאת החינם הזו! הגיע הזמן שגורמי הימין בממשלה יתעשתו ויגידו שלא ייתנו יד להשחרת התלמידים וההתעמרות בהם.

בימים האחרונים חלה החמרה בהתנהלות הצבא בשטח- נוסף לעובדה שתלמידי הישיבה מותקפים על ידי ערבים בבקבוקי תבערה ואבנים מידי יום, בימים האחרונים הונחו החיילים להצר את צעדיהם של תלמידי הישיבה.

כאמור, התנהלות זו מוכוונת על ידי הממשלה שמאפשרת לטרור להשתולל מחד ומכשירה את הפרס לערבים על ידי יצירת חיכוך בין חיילי צה"ל לבחורי הישיבה.
אנחנו נמשיך לאהוב את חיילי צה"ל ולשמור איתם על קשר טוב גם כשהם מקבלים הנחיות למנוע מים או סולר לחימום בחורף הקר.

מצורף סרטון מהתנהלות החיילים הבוקר. עצוב שימינה מאפשרת התעללות כזו בחיילים ובבחורי הישיבה וכל זה כדי לאפשר את הרס הישיבה.
תלמידי ישיבת חומש לא אלימים! זה שפך דם מרושע" (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]