אחרי 35 שנות שירות - ראש אגף התכנון במשרד הביטחון, פורש - 0404
אחרי 35 שנות שירות – ראש אגף התכנון במשרד הביטחון, פורש אגף דוברות והסברה, משרד הביטחון

אחרי 35 שנות שירות – ראש אגף התכנון במשרד הביטחון, פורש

סמנכ"ל וראש אגף התכנון במשרד הביטחון, אליעז קרני, הודיע לשר הביטחון, בני גנץ ולמנכ"ל המשרד, אלוף אמיר אשל, על רצונו לסיים את תפקידו ולפרוש לאחר כ-34 שנות שירות בצה"ל ובמשרד הביטחון.

קרני הוביל בתפקידו כסמנכ"ל וראש אגף התכנון שורה ארוכה של משימות ותהליכים חוצי ארגון. הוא תכלל את תכנית העבודה של משרד הביטחון והיה אמון על הקשר עם צה"ל, עם משרדי הממשלה ועם גופים ממלכתיים נוספים. קרני עמד בראש צוות הפעולה "נפש אחת", שמוביל בשנה האחרונה תהליכים חסרי תקדים לשיפור הטיפול והשירות לנכי צה"ל. טרם מינויו לתפקיד, כיהן קרני כראש אגף במטה עוזר שר הביטחון להתגוננות. בשירותו בצה"ל מילא מגוון תפקידים, שהאחרון בהם רמ"ח ביטחון בחיל האוויר.

אליעז קרני: "נפלה בחלקי הזכות להיות חלק מהעשייה המדהימה של משרד הביטחון, משרד המורכב בראש ובראשונה מנבחרת של אנשים מסורים ומוכשרים, שפועלים ללא לאות למען ביטחון המדינה וחיזוק החוסן הכלכלי והחברתי שלה. אני מודה לשר הביטחון ולמנכ"ל המשרד על האמון ועוזב את מערכת הביטחון אחרי 34 שנים, בתחושת גאווה וסיפוק, אל האתגר הבא בעולם האזרחי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]