לוחמי סיירת גבעתי מסיימים תעסוקה מבצעית מוצלחת בחטמ"ר מנשה - 0404
לוחמי סיירת גבעתי מסיימים תעסוקה מבצעית מוצלחת בחטמ

לוחמי סיירת גבעתי מסיימים תעסוקה מבצעית מוצלחת בחטמ"ר מנשה

בחודשים האחרונים ביצעה סיירת גבעתי תעסוקה מבצעית מורכבת בגזרת מנשה, בה לקחה חלק בתפיסת המחבלים מפיגוע הירי בחומש בו נרצח יהודה דימנטמן הי"ד, מיפוי בתיהם והריסתם.

"במהלך התעסוקה המבצעית סייענו בלכידת המחבלים שביצעו את הפיגוע בו נהרג יהודה דימנטמן ז"ל. במהלך הריסת הבתים היחידה היוותה את המעטפת הביטחונית על מנת לאפשר ללוחמי יהל"ם לבצע את עבודתם. הלוחמים נתקלו בהתנגדות אלימה אך התמודדו עם הקשיים בצורה יוצאת דופן ומעוררת השראה תוך שמירה על החפים מפשע ומרקם החיים" מספר מפקד סיירת גבעתי, סא״ל אריאל גונן.

לוחמי הסיירת יצאו מדי לילה לפעילויות מבצעיות ברחבי הגזרה על מנת לסכל פעולות טרור וביצעו מעל ל-80 מעצרים מוצלחים. בין היתר, ביצעה היחידה מעצרים בג'נין.

היחידה נחלה הצלחות מבצעיות רבות ביניהן מציאת אמצעי לחימה וכספי טרור בשווי של עשרות אלפי שקלים, סיכולי טרור משמעותיים והגנה על יישובים באחת מהגזרות המסוכנות ביו"ש.

מפקד סיירת גבעתי, סא"ל אריאל גונן סיכם: ״בחודשים האחרונים פעלנו לילות כימים על מנת לשמור על בטחונם של תושבי מדינת ישראל. ביצענו מעצרים כמעט בכל לילה, חיפשנו אמצעי לחימה וכספי טרור וסיכלנו פעולות טרור, כל זאת בכדי לשמור על ביטחון התושבים באזור. במהלך התעסוקה המבצעית היחידה שיפרה את המיומנויות והיכולות שלה ועשתה את עבודתה בהצטיינות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]