צפו בתיעוד | מחזיק מוט ברזל ומנפץ: ערבים תקפו יהודים בפתח תקווה - 0404

צפו בתיעוד | מחזיק מוט ברזל ומנפץ: ערבים תקפו יהודים בפתח תקווה

ערבים  תקפו הבוקר (רביעי), נהג יהודי וחברו בעת שנסעו בכביש הכניסה לעיר פתח תקווה. הערבי סטר לנהג היהודי, ירק עליו, קילל אותו ועוד. לאחר מכן ערבי נוסף ניפץ באמצעות כלי ברזל גדול את חלונות הרכב ופצע את הנהג ואת חברו. התוקפים נמלטו מהזירה, הפצועים פונו לבית החולים בילינסון.

התקיפה אירעה בשעה רבע לתשע בבוקר, בעת שי', קבלן מיזוג אויר בעל חזות יהודית דתית, נסע עם שותפו לעבודה בדרך לביצוע פרויקט בפתח תקווה. בכביש 471 הפונה לרחוב זרובבל עקף אותם לפתע רכב ו'חתך' אותם.

הנהג י' תיאר את התקיפה: "פתאום יורד ממושב הנוסע ערבי מבוגר, ניגש לחלון שלי ודרך החלון ירק לי בפנים ונתן לי סטירה. לאחר מכן קילל בערבית. נ' ואני חשבנו שזהו, היה ונגמר, אבל לא.

נהג הרכב, ערבי צעיר יותר, יצא והוציא כלי ברזל ענקי – נראה כמו פטיש 10 קילו או מעדר, והתחיל לנפץ את כל הזכוכיות של הרכב שלי. יש לנו חתכים מהזכוכיות בכל הגוף, לנ' היה הבזק, הוא לא זוכר כלום, הוא לא יודע אם נפגע בראש מהברזל או רק מהזכוכיות. זה היה על כלום, הם ניסו לעקוף אותנו ולא הצליחו".

לדבריו, כשניסה להזמין משטרה נמלטו התוקפים מהמקום, אולם השוטרים הצליחו לתפוס אותם. י' ושותפו לעבודה פונו באמבולנס לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, כשהם סובלים מחתכים ונזקקים לבירור רפואי. שמשות רכבו של י' נופצו, ורכבו נלקח לתחנת המשטרה בעיר.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המסייע למותקפים מסר: "נגע הטרור האיסלמסטי פושה בכל ערי ישראל. הטרוריסטים מרימים ראש ומחפשים הזדמנויות בכל מקום לתקוף יהודים. אין ברירה אלא להשיב מלחמה כנגד הטרור שאורב לנו בכל פינה. רשויות האכיפה והחוק חייבות להתגייס ולמצות את הדין עם התוקפים ברף המקסימאלי האפשרי. אנו נעשה מאמץ ללוות את התיק בדרישה שהטרוריסטים הללו לא ישוחררו ויישארו במעצר לאורך שנים רבות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]