מיכאל בן ארי לפרקליט המדינה: "הגישו כתב אישום נגדי או סגרו את התיק, אחרת אפנה לבג"ץ" - 0404
מיכאל בן ארי לפרקליט המדינה: יונתן זינדל, פלאש 90

מיכאל בן ארי לפרקליט המדינה: "הגישו כתב אישום נגדי או סגרו את התיק, אחרת אפנה לבג"ץ"

חבר הכנסת לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי, פנה הערב (ראשון) במכתב לפרקליט המדינה, עו"ד עמית איסמן בדרישה להגיש נגדו כתב אישום ולסיים את עינוי הדין בעניינו או להחליט על סגירת התיק נגדו, כך פורסם הערב לראשונה בתוכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן ב"עכשיו 14".

במכתב לפרקליט המדינה כותב בן ארי: "הרדיפה הפוליטית של הפרקליטות נגדי, החלה לפני שלוש שנים, בדרישה שלכם מבית המשפט העליון להפוך את החלטת וועדת הבחירות ולפסול את מועמדותי לכנסת על סמך 'מאסה קריטית' של ראיות נגדי.

לפני למעלה משנה וחצי, החליטה הפרקליטות להיענות לבקשת התנועה הרפורמית להגיש נגדי כתב אישום ופתחתם נגדי בחקירה פלילית. הצטרפתי בחפץ לב לבקשת התנועה הרפורמית להגיש נגדי כתב אישום, והתייצבתי פעמיים לחקירה, בה דאגתם לקיים בי, את כל תהליך ההשפלה וההפללה – טביעות אצבע, תמונות וכל הטקס.

באוקטובר 2020 ,הפרקליטות התחייבה לבג"צ, להכריע בתיק המתנהל נגדי, תוך חודשים מספר. מיותר לציין כי עברו מאז יותר מחודשים מספר, בהם פניתי לפרקליטות שוב ושוב ובאופנים שונים (דיון בוועדת בטחון פנים, שאילתות ומכתב לנורית ליטמן).

מר איסמן, אני פונה אליך בדרישה לעמוד בהתחייבות לבג"צ, להפסיק את גרירת הרגליים ולהגיע להכרעה אחת מהשתיים:
אפשרות א: התכבדו והגישו נגדי כתב אישום, כדי שאוכל לעמוד מול הראיות ולהגן על שמי (יצוין, כי אינני מעוניין בהליך שימוע).

אפשרות ב: קבלו החלטה על סגירת התיק, יחד עם מתן פיצוי הולם על הנזקים העצומים ועוגמת הנפש שהסבתם לי במהלך השנים האחרונות.

לא מיותר לציין כי מלבד ביזיון בית המשפט, המציאות של החזקת תיק פתוח ('החזקה בגרון' בלשונכם) איננה מוסרית ואיננה אנושית, היא פוגעת באופן אנוש בפרנסה ובקידום המקצועי שלי, במעמדי הציבורי, ומעל הכל בבני משפחתי. במידה ולא תקבלו הכרעה בהקדם, אבקש את התערבותו של בג"צ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]