תיעוד: כך ניסו המחבלים לשרוף את בית משפחת יושבייב - 0404

תיעוד: כך ניסו המחבלים לשרוף את בית משפחת יושבייב

בתיעוד ממצלמות האבטחה שנחשף היום (רביעי), נראים שני מחבלים ערבים רעולי פנים מגיעים מסמטה צדדית לעבר בית משפחת יושבייב, מדליקים בקבוקי תעברה, זורקים על הבית, ונמלטים.

משפחת יושבייב לא שהתה בבית באותה השעה וכך ניצלו חייהם מרצח אכזרי.

פיגוע ההצתה אירע בליל שבת לפני כשלושה שבועות ומאז בצעד חסר תקדים החליטה משטרת ישראל, בהוראת הממשלה, להעניש את היהודים ולמנוע מהם לבקר בבית משפחת יושבייב ובשכונת שמעון הצדיק, וזאת על מנת שלא לעורר את זעמם של המחבלים והפורעים הערבים בשכונה.

כזכור, ניסיון הרצח של משפחת יושבייב והצתת ביתם נעשה לאחר לא פחות מתשעה מקרי הצתה של רכב המשפחה, שלא הדליקו, ככל הנראה, נורות אזהרה אצל משטרת ישראל, שהפקירה את ביטחון התושבים היהודם ואפשרה לערבים להצית פעם אחד פעם את רכושם מבלי להציב במקום כוח משטרתי שיגן עליהם מהרצחנות הערבית.

בתוך כך, כתב עכשיו 14, הלל ביטון רוזן, מסר כי הערב בשעה 18:00 תתקיים בסמוך לבית משפחת יושבייב בשמעון הצדיק הפגנת ימין המונית, בדרישה מהמשטרה להשיב את הביטחון לתושבי השכונה היהודים ולנקוט יד קשה כנגד הפורעים הערבים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]