סמוטריץ׳: "מיקי לוי הופך את סדרני הכנסת למיליציה הפרטית שלו" - 0404
סמוטריץ׳: אוליבר פיטוסי, פלאש90

סמוטריץ׳: "מיקי לוי הופך את סדרני הכנסת למיליציה הפרטית שלו"

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ נשא דברים לתקשורת בישיבת הסיעה.

סמוטריץ': "עם הקמתה של ממשלת בנט עבאס ידענו שתהיה מסוכנת לישראל היהודית ולחוסנה הלאומי. מהר מאד הבנו שהיא מסוכנת מאד גם לישראל הדמוקרטית.

הורתה ולידתה של הממשלה הזו בחטא דמוקרטי גדול ובעיוות חמור של הדמוקרטיה ורצון העם. הונאת הבחירות של בנט ושותפיו והעמדת ראש ממשלה עם שישה מנדטים הם חסרי תקדים בדמוקרטיה הישראלית. מכאן ואילך פועלת הממשלה הזו בשיטתיות להרס הדמוקרטיה, הן במה שנוגע למבנה המשטרי שלנו, והן במה שנוגע לערכי היסוד של החירות, הקניין, חופש הביטוי, ועוד.

במשך חודשים פועל הבית הזה באופן חד צדדי לאחר שהקוליציה רמסה את האופוזיציה ונטלה ממנה את כח ההצבעה כאשר לקחה לעצמה בוועדות הכנסת רוב גדול מהרוב היחסי שיש לה במליאה.

יו"ר הכנסת הפך את הכנסת לבית הפרטי שלו ופועל בשיטתיות להשתקת האופוזיציה, המייצגת כיום את הרוב בעם, תוך רמיסת החוק, התקנון, ומושכלות היסוד שהיו מקובלות בבית הזה מאז ומתמיד. מיקי לוי מאמלל את סדרני הכנסת, הנפלאים כשלעצמם, והופך אותם בעל כרחם למליציה פרטית שלו להשתקת יריביו בכוחנות. כך אירע גם הבוקר, כשלוי שלח באופן חסר תקדים את סדרני הכנסת בכדי להוציא חברי כנסת מהפרסה בחוסר סמכות, בניסיון למנוע אי נעימות מחבר הכנסת ניר אורבך ולהשתיק דין ודברים שהתפתח בין חברי הכנסת, בעקבות רדיפת מתיישבי חומש לפנות בוקר.

מזה חודשים שגורמים בממשלה משתפים פעולה באופן אקטיבי עם קמפיין אלימות המתנחלים של אבו מאזן וארגוני ה bds , וזאת בחסות הגורמים הכביכול ימניים בממשלה בראשות בנט ושקד. בעלילת דם מרושעת יוצרים סימטריה בין אלפי פעולות טרור ערבים שנועדו במטרה לרצוח יהודים ושהגיעו לשיאים חדשים מאז הקמתה של ממשלת בנט עבאס לבין מקרים ספורים בהם הותקפו ערבים בידי יהודים תחת המיתוג הנפשע "אלימות המתנחלים"

מטרת עלילת הדם המרושעת הזו היא לעשות דמוניזציה למתיישבים ולהצדיק פעולות מהסוג שהתקיימו הלילה, כך הופכים קורבן לנאשם בחסות החוק.
בשעות הבוקר ולאחר נעילת המליאה נודע לי כי אחד העצורים הוא אחייני, יהודה סמוטריץ', שהיה ברכב בו נרצח יהודה דימנטמן הי"ד.

אתמול הודו יהודה וחבריו לקב"ה במסיבת הודיה בחומש, מספר שעות אח"כ יהודה נעצר במעצר פוליטי שכל תכליתו התעמרות בתלמידי ישיבת חומש במטרה לשבור אותם ואת אחיזתם במקום.

אבל הם חזקים מזה. יהודה, אני רוצה לומר לך שאנחנו גאים בך! גבורתך, נחישותך, התמדתך, ועמידתך האיתנה – שלך, של בתיה רעייתך ושיר ביתך הקטנה ושל חבריך לישיבת חומש – מהווים עבור כולנו מקור השראה. אתה לא לבד שם. עם ישראל כולו איתך ומאחוריך. עמוד שם בקומה זקופה והאמת תנצח. כמי שחווה על בשרו פוליטיזציה ורדיפה מצד רשויות האכיפה אני שולח לך ולחבריך חיזוק וחיבוק גדול.

אזרחי ישראל, זו עת קשה לישראל, ואירועי הימים האחרונים ממחישים זאת היטב. פסיקת בית המשפט העליון המקוממת בסוגיית שכונת שמעון הצדיק, המעצרים הנפשעים הלילה של נפגעי טרור חפים מפשע, דיכוי הדמוקרטיה במשכן הכנסת , ועוד ועוד. אנחנו כאן כדי לומר לכם – אל תאבדו תקווה. ממשלת בנט עבאס היא אירוע חולף. הממשלה המקרטעת והמסוכסכת הזו תקרוס בעזרת השם מהר מאוד אל תוך עצמה. אני אומר לכם מידיעה שלא מעט מחבריה, מימין ומשמאל, מגששים כבר את דרכם אל האקזיט שיציל אותם רגע לפני שהספינה טובעת.

אנחנו נחזור בע"ה במהרה להנהיג את מדינת ישראל בממשלה יהודית, ציונית ולאומית בריאה. המחנה הלאומי ישקם את הנזקים ויחזיר את חוסנה הלאומי של ישראל . יחד נחזיר את ישראל היהודית והדמוקרטית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]