חשש: ממשלת השמאל תנצל את המלחמה באוקראינה להצפת ישראל בגויים - 0404
חשש: ממשלת השמאל תנצל את המלחמה באוקראינה להצפת ישראל בגויים אוליביה פיטוסי, פלאש 90

חשש: ממשלת השמאל תנצל את המלחמה באוקראינה להצפת ישראל בגויים

לאחר שהממשלה הנוכחית הוכיחה את הצורך של השמאל בישראל בפגיעה ברוב היהודי על מנת למשול על ידי צירוף מפלגה ערבית, אנטי ציונית לממשלה, במחנה הלאומי חוששים מניצול המלחמה באוקראינה על מנת לאפשר הגירה המונית של יהודים ובכך לפגוע ברוב היהודי בישראל.

בעקבות הקריאות בממשלה להגביר את "העלייה" מאוקראינה, מנכ"ל ארגון חותם, עמיטל בראלי, הביע היום (שני) את חששו כי המלחמה תנוצל להצפת ישראל בגויים. 

לדבר בראלי: "מנתונים שפרסם משרד הפנים, עולה כי למעלה מ-66% מהעולים מאוקראינה בשנים האחרונות אינם יהודים, מדובר באבסורד, כ-7 מתוך כל 10 עולים הם גויים. כעת החשש כי לאור המלחמה האחוזים אף יעלו ומרבית העולים יהיו גויים. אני קורא לרשויות, לסוכונות ולכל מי שעוסק בנושא – הקפידו כי רק יהודים יעלו לישראל.

אלפי אלפי גויים נכנסים לישראל, והעיקר שיוליה מלינובסקי והשר כהנא יסבירו לנו שחייבים לעשות רפורמה בגיור כדי למנוע התבוללות.

עם זאת, אסור שבעקבות הניסינות של גויים לתפוס טרמפ ולעלות לישראל יפגע במאמצים לסייע ולעלות את כל יהודי אוקראינה, יש שם אלפי אלפי אחים שלנו וחייבים לעשות הכל כדי לסייע ולעזור להם להגיע בביטחה לישראל, זו מצווה גדולה ואשרי כל מי שעוסק בה". (בתמונה: המרוויח המסתמן מהעלאה סיטונאית של לא-יהודים מאוקראינה)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]