אירוע חמור בשמעון הצדיק | המשטרה שינתה במפתיע את ההחלטה - ח''כ בן גביר מותקף במקום - 0404
אירוע חמור בשמעון הצדיק | המשטרה שינתה במפתיע את ההחלטה – ח 0404

אירוע חמור בשמעון הצדיק | המשטרה שינתה במפתיע את ההחלטה – ח"כ בן גביר מותקף במקום

השוטרים שינו את ההנחיה באופן מפתיע ולא אפשרו לעוזריו הפרלמנטרים של ח"כ איתמר בן גביר להכנס. לטענת בן גביר, המשטרה השיגה את הכוחות, קבוצת מפגעים שהגיעה למקום החלה לתקוף את בן גביר ואת עובדי משמר הכנסת. 

בן גביר: "משטרת ירושלים מנסה לשבור אותי. לא מגנים כרגע על חיי, אם שערה משערות ראשי תפגע זו אחריות של הממ"ז".

ממשטרת ישראל נמסר: המשטרה פועלת במקום למניעת אלימות, הפרות סדר ואירועי חיכוך עם כוחות משטרה רבים ומגוונים. פעילות המשטרה מבוצעת בהתאם להערכת מצב יומית, והכוחות פרוסים בשטח בימים האחרונים כולל הבוקר.

לצערנו אנו עדים בימים האחרונים לתופעה פסולה לפיה נבחרי ציבור מנצלים לרעה את חסינותם, מייצרים פרובקציות ומלבים את הרוחות באזור.
בנוסף הם מפיצים לכלי תקשורת חדשות לבקרים מידע כוזב.

אם לא די בכך, חלקם בוחרים להכפיש פעם אחר פעם את המשטרה, המפקדים והשוטרים המסורים שפועלים במקום בכל שעות היממה לשמירת שלומם ובטחונם שלהם ושל כל תושבי האזור.

אנו מגנים את הניסיונות הבלתי פוסקים להטעות את הציבור ולהכפיש את משטרת ישראל. המשך היערכות ופעילות המשטרה במקום תבוצע בהתאם להערכת המצב ולמען שלום הציבור ובטחונו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]